Skype

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
#1
6855a488-4ca7-4116-b098-9c3a1f3eda89.png


Skype został specjalnie dostosowany do konsoli Xbox One. Rozmawiaj ze znajomymi na swoim telewizorze w doskonałej jakości HD. Korzystaj z aplikacji Skype w trybie Snap i rozmawiaj podczas oglądania telewizji. Dodatkowo za pomocą grupowych połączeń wideo w Skype możesz jednocześnie rozmawiać nawet z trzema osobami z różnych stron świata, siedząc wygodnie przed telewizorem.
 

Artemis147

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#9
Małe przemyślenia odnośnie Skype na XO:
- szybkość działania rewelacyjna
- kamerka od Kinect genialnie się spisuje
- wprowadzanie tekstu kuleje, ale to przypadłość całego XO
- duża wada: jeżeli posiadamy osobne konto do XO i osobne konto do Skype, trzeba je połączyć, pomimo iż tego nie chcę
- wada: brak możliwości filtrowania listy kontaktów tak aby były wyświetlane kontakty Skype, bez nr telefonów z książki adresowej
 

SingSing74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#13
Chcę utworzyć nowe konto na podstawie danych wprowadzonych do XO. Akceptuję regulamin, podświetlam "Utwórz konto" , potwierdzam i.....nic się nie dzieje. Mam uruchomiony Live Gold Trial na 14 dni, dodatkowo wprowadziłem kod Live Gold na 3 m-ce i dalej nic. Na używanym w XO adresie mailowym nie zakładałem nigdy wcześniej konta w Skype. Co może być powodem?

Dodam tylko, że dwa wprowadzone kody się nie zsumowały. Mam tylko 3 m-ce czyli do 8 marca 2016.
 
Ostatnia edycja:

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#16
A czy jest możliwość takiego ustawienia, żeby Skype było w tle w razie przychodzącego wyświetlało jakieś powiadomienie w trakcie grania?
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#18
To muszę pokombinować bo u mnie nie chce.
Pojawiło się w Skype (jak sam uruchomiłem), że mam nieodebraną. A że sam do siebie z laptopa dzwoniłem (oczywiście z innego konta) to niby wywołuje, niby jestem dostępny, ale żadnego powiadomienia w grze nie dostaję.
 

MiG25

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#19
Ja u siebie tylko nacisnę przycisk Xbox wychodząc do głównego menu i już sie nie mogę dodzwonić , a co dopiero podczas grania....poza tym często pózniej nie da sie wejść spowrotem do skype , po długim namyśle wyskakuje błąd Uruchomienie Skype zajęło zbyt dużo czasu.(0x8027025a)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#20
Sprawdziłem właśnie u siebie i faktycznie.
Samo wejście w ekran główny uniemożliwia dodzwonienie się. Chociaż w ustawieniach Skype można nawet wybrać jak ma odebrać rozmowę w trakcie gry.
Natomiast błąd ze zbyt długim czasem w Skype nie widziałem. Za to Twitch mi tak stale robi. Nie daje się też odinstalować.
 

Do góry Bottom