Skype

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
6855a488-4ca7-4116-b098-9c3a1f3eda89.png


Skype został specjalnie dostosowany do konsoli Xbox One. Rozmawiaj ze znajomymi na swoim telewizorze w doskonałej jakości HD. Korzystaj z aplikacji Skype w trybie Snap i rozmawiaj podczas oglądania telewizji. Dodatkowo za pomocą grupowych połączeń wideo w Skype możesz jednocześnie rozmawiać nawet z trzema osobami z różnych stron świata, siedząc wygodnie przed telewizorem.
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy na XO trzeba zakładać nowe konto skype ?? Bo w żaden sposób moje stare konto nie chce się połączyć.....
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie trzeba, ja używam starego
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie chciałem użyć starego to nie dało rady

Tapnięte z Galaktycznej 6ki
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nadal nie chcą połączyć się te konta.....jakieś pomysły ??
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
U mnie normalnie.
Pisz do ms ze masz problemy

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może głupie pytanie...Ale jak do nich napisać? Tzn jest jakiś formularz lub inny kontakt?

Tapnięte z Galaktycznej 6ki
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
www.xbox.pl tam masz tematy pomocy technicznej i kontakt.
Czat jest po angielsku ale przy użyciu www.nicetranslator.com dogadasz się bez problemu.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Artemis147

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Małe przemyślenia odnośnie Skype na XO:
- szybkość działania rewelacyjna
- kamerka od Kinect genialnie się spisuje
- wprowadzanie tekstu kuleje, ale to przypadłość całego XO
- duża wada: jeżeli posiadamy osobne konto do XO i osobne konto do Skype, trzeba je połączyć, pomimo iż tego nie chcę
- wada: brak możliwości filtrowania listy kontaktów tak aby były wyświetlane kontakty Skype, bez nr telefonów z książki adresowej
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Pewnie kwestia paru aktualizacji.
Ale kamerka od kinecta dla mnie też mega pozytywne zaskoczenie

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Wojol92

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Da radę w jakiś sposób ominac kinecta i podłaczyć zwykła kamerke na usb?
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Da radę w jakiś sposób ominac kinecta i podłaczyć zwykła kamerke na usb?
Musisz mieć kinect



_______________________________

... tap tap Tapatalk
 

SingSing74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chcę utworzyć nowe konto na podstawie danych wprowadzonych do XO. Akceptuję regulamin, podświetlam "Utwórz konto" , potwierdzam i.....nic się nie dzieje. Mam uruchomiony Live Gold Trial na 14 dni, dodatkowo wprowadziłem kod Live Gold na 3 m-ce i dalej nic. Na używanym w XO adresie mailowym nie zakładałem nigdy wcześniej konta w Skype. Co może być powodem?

Dodam tylko, że dwa wprowadzone kody się nie zsumowały. Mam tylko 3 m-ce czyli do 8 marca 2016.
 
Ostatnia edycja:

MiG25

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie trzeba mieć Golda do Skypa.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

SingSing74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gdzieś znalazłem dane ze starego konta Skype i poszło. Nie wiem dlaczego XO nie chciał założyć nowego konta na zupełnie innych danych.
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A czy jest możliwość takiego ustawienia, żeby Skype było w tle w razie przychodzącego wyświetlało jakieś powiadomienie w trakcie grania?
 

Cesash21

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tak to chyba działa. Raz miałem sytuację, że grałem w fife i w trakcie zadzwonił znajomy, to wyświetlił się komunikat o tym, że dzwoni i żeby odebrać muszę nacisnąć przycisk XBOX.
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To muszę pokombinować bo u mnie nie chce.
Pojawiło się w Skype (jak sam uruchomiłem), że mam nieodebraną. A że sam do siebie z laptopa dzwoniłem (oczywiście z innego konta) to niby wywołuje, niby jestem dostępny, ale żadnego powiadomienia w grze nie dostaję.
 

MiG25

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja u siebie tylko nacisnę przycisk Xbox wychodząc do głównego menu i już sie nie mogę dodzwonić , a co dopiero podczas grania....poza tym często pózniej nie da sie wejść spowrotem do skype , po długim namyśle wyskakuje błąd Uruchomienie Skype zajęło zbyt dużo czasu.(0x8027025a)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdziłem właśnie u siebie i faktycznie.
Samo wejście w ekran główny uniemożliwia dodzwonienie się. Chociaż w ustawieniach Skype można nawet wybrać jak ma odebrać rozmowę w trakcie gry.
Natomiast błąd ze zbyt długim czasem w Skype nie widziałem. Za to Twitch mi tak stale robi. Nie daje się też odinstalować.
 

Do góry Bottom