Słaby obraz na monitorze 1920x1080

Xratheros

Użytkownik
Użytkownik
#1
Witam. Posiadam monitor BENQ GW2270H. Po podłączeniu konsoli X360 slim do monitora przez kabel HDMI obraz jest podobny do VGA... Czcionka jest trochę rozmyta i ogólnie brakuje tej ostrości. W opcjach wybrałem 1080p, w sumie próbowałem wszystkich ustawień i nic z tego. Sprawdzałem na 3 oryginalnych kablach HDMI. Na ps3 i ps4 obraz jest świetny. Dodam, że dawniej konsolę używałem na TV 1280x720 i obraz był super.
Co może być przyczyną? Xbox 360 nie obsługuje takiej rozdzielczości ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#4
Chodzi o gry czy dashboard ? U mnie obraz na 24' przy 1080 jest ostry jak żyleta w dash czyli X360 obsługuję tę rozdzielczość jak najbardziej. Specyfikacje twój monitor ma standardową wiec tu nie powinno się nic gryźć. Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to restart ustawień rozdzielczości, była do tego jakaś kombinacja przycisków pada. Może się coś zglitchowało. Może któryś z mechaników forumowych będzie coś wiedział, ja aż taka alfa i omega nie jestem :)
 

Xratheros

Użytkownik
Użytkownik
#6
Nie moge przywrócić ustawień fabrycznych, bo mam rgh i przy uruchomieniu trzymam Y i RT tak jak w poradniku,ale odpala się dashboard rgh i nic się nie resetuje. Jest możliwość odpalenia oryginalnego dashboarda jeśli mam rgh? Oczywiście po włączeniu konsoli aby bezpośrednio włączyć oryg dashboard
 

Xratheros

Użytkownik
Użytkownik
#8
Teraz nie wiem jak wrócić do FSD, bo w launch ini zmieniłem, zeby uruchamiało się NXE. W jaki sposób mogę wrócić do FSD? nie mam dostępu do menadżer plików
 

Xratheros

Użytkownik
Użytkownik
#10
Już sobie poradziłem. Musiałem ustawić, żeby przy starcie konsoli odpalało nex bo inaczej nie chciało zresetować ustawień.
Niestety z obrazem żadnych zmian. :/
 

Do góry Bottom