Slim co dalej

azarel23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, jakieś 3 miesiące temu zrobiłem flasha slima na 1.91, niestety zbytnio mi się nie przydał gdy chciałem zagrać w najnowszą fifę wywaliło prośbę o update nie zrobiłem go z niepewności czy zablokuje konsolę. Konsola to 360 Slim 9504(0272)z dashem 2.0.13146.0 Moje pytania to: co mam zrobić żeby zagrać w najnowsze gry na tym silimie? czy update ten z fify zablokuje konsole? Czy ma seans aktualizacje firmaware do 2.0( bo przecież i tak przy nowych grach typu cod wywali prośbę o update)? Co robić?
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
jak chcesz nowe gry, to lt 2.0 ma nie tylko sens, ale jest wymagane. Update z fify i innych gier możesz robić spokojnie
 

azarel23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jesteś tego pewny że ten update nie zablokuje mi napędu? Kumplowi który ma fata tak to uczyniło, a gdy mi zablokuje zostanie mi tylko wiercenie i cięcie którego ta konsola nie widziała
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
jak masz 272 to już zostało zabezpieczenie zapisu usuniete, czyli był raczej wiercony już... lub cieta ścieżka
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie, dopiero 13599 blokuje kosc napedu. Powiem wiecej - update nie pojdzie tylko konsola zawisnie na ekranie aktualizacji.

Trzeba wiec:
- wgrac stock 0272
- zaktualizowac dash
- sflashowac ponownie naped + wiercic/ciac sciezke

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
 

azarel23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli co bez wiercenia się nie obędzie? Może to ulec zmianie do końca roku? Czy to już raczej pewne że w przypadku mojej konsoli i tego co mam wgrana na niej obowiązkowe będzie cięcie/wiercenie
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
zawsze mozesz zrobic sobie rgh ale koszt wiekszy i po sieci juz nie pograsz
 

azarel23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie gram w sieci
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Teraz to tylko RGH - wiecej zaplacisz ale wjest wygodniej
 

sasza666

Użytkownik
Użytkownik
a jak by wgrc teraz 2,0 i zrobić update to powróci do stock ?
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
a po chcesz wgrywac lt 2.0 i wracac do stocka?
 

sasza666

Użytkownik
Użytkownik
pytam sie czy powróci czy nie
wgram odrazu najnowszy update
 

azarel23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przypinam się do pytania poprzednika
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli pytasz sie czy można wgrać flasha a potem jakby sie chciało to orginalnego firmware wgrac to tak
a jeżeli pytasz czy jeżeli wgrasz lt 2.0 i zrobisz update dasha i czy usunie ci przeróbke to narazie nie bo nie wiadomo jak bedzie z nastepnym dashem
 

Do góry Bottom