SLIM vs ELITE

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
No, ale czego Ty od nas wymagasz, że przekonamy Twojego brata? :)
My swoje zrobiliśmy doradziliśmy Ci, teraz musicie podjąć decyzje...
 

ILCZYN

Użytkownik
Użytkownik
No ale ten ELITE taki zły?
Stwierdził że ELITE albo wcale nie kupuje :|
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Ale uparty... elite nie jest taki z zły jak ma płytę Jaspera, ale i tak jest bardziej podatny na rroda niż slimy, chociaż w slimach też się zdarzają rrody ale to są odosobnione przypadki... Bierzcie slimke, tym bardziej że będziesz grał na oryginałach, później dokupicie sobie drugiego pada. Ja kupiłem slima 250 z padem i okablowaniem za 720, teraz już mam cztery pady niech mu się tak nie śpieszy :)
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
chopie, wymagasz od nas rzeczy niemożliwych, my cen nie zniżymy ani psychiki twojego brata nie zmienimy, to poczekaj jeszcze miesiąc, kase na pada i baterei dozbieraj i kup slima bo z tym fatem to żal, ja cie namawiać nie bede, ale żebyś potem nie płakał że rod, na konsoli używanej za 850zł... (nowy slim 750 - 900)
 

venom12

Banned
Użytkownik
podaj link do tej aukcji jak to jest na allegro
 

wassilllo

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym wziął slima - bezawaryjny .
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
A i jak kupujesz używany to koniecznie poproś sprzedającego o wyraźne zdjęcie tyłu konsoli, bo czasem można zobaczyć że po chamsku była otwierana chyba młotkiem
 

ILCZYN

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie facet dał 3 zdjęcia z przodu i nic!
Ale jest progres! Namówiłem go na slima!:D
Mógłbym prosić o link do jakiegoś nowego slima, przerobionego, może być z jakąś grą do 850zł?:)

Ten elite jest na tablicy.pl
http://tablica.pl/oferta/xbox-360-elite-jasper-przerobiony-6-gier-2-pady-120gb-okazja-IDyp1X.html
 

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
XBOX360 SLIM 4GB LT+2.0 NOWA SKLEP GWARANCJA ŁÓDŹ (2007913461) - Aukcje internetowe Allegro
! SLIM 4GB +5 GIER ! FLASH LT+ 2.0 ! GEARS 3 ! (2011931095) - Aukcje internetowe Allegro

Tutaj masz linki do slimów... A jesli nie to poszukaj sam na allegro, wpisz swój przedział cenowy, wymagania nowy lub uzywany, z padem czy dwoma..
 

ILCZYN

Użytkownik
Użytkownik
Jeden pad na start, maksymalnie do wydatku mam 850 + przesyłka. Nówka, z lt 2.0 najlepiej.
A co o tym sądzicie?
NOWY XBOX 360 4GB SLIM + LT 2.0 KOMPLET GW24 FOLIE (2014226499) - Aukcje internetowe Allegro


Edit.
W jakie gry poza LA Noire NIE ZAGRAM bez instalacji?
Bo zakup większego dysku będzie trochę później bo w styczniu drugi pad kupię dopiero.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Elite nie jest taki zły, ja swojego mam już prawie 3 lata (płyta główna Falcon) ale byłem jego pierwszym właścicielem :) nie miałem z nim żadnych problemów aż do dzisiaj i nie zapowiada się :) ale na twoim miejscu nie kupował bym używanego Elite, ze sklepu nowego owszem można brać. Teraz jak bym miał kupić X-a to bym brał Slima a czemu: ma wbudowane Wi-fi, wyjście optyczne audio, jest o wiele cichszy od fata, pobiera mniej prądu oraz ma lepszy wygląd :) ale decyzja należy do was.
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
ten slim za 750 wygląda bardzo atrakcyjnie, bo z przeróbką i gwarancją, tylko wypytaj się dokładnie o tą gwarancje bo w slimie po przeróbce na 100% tracisz gwarancję od Mic.Soft. jeżeli on mówi o gwarancji producenta to kupujesz sprzęt bez żadnej gwarancji. musi bytć od niego gwarancja na papierze. o niego/sklepu
 

ILCZYN

Użytkownik
Użytkownik
Cholera :|
Brat się dowiedział że dysk trzeba będzie kupić do SLIMA i znów chce ELITA.
Trudno, chyba go weźmiemy.
Chyba nie jest taki zły, co?

I jaki dash wgrać NAJLEPIEJ?
Tak żeby nic się nie stało, by nie było cichej aktualizacji ani nic.
No i w sumie na wifi mi nie zależy bo nie mam routera teraz i tak nie będę grał na xbl :|
 

Kakashi

Banned
elita bierz bo za przeróbki z kasa nie uciągnie co chwile . przeróbka slima to i tak od 140zl o ile nie kupi nie przerabialnego. dash przez pendrive z xbox.com
 

ILCZYN

Użytkownik
Użytkownik
Zakończmy temat wyboru konsoli.
Stawiam na ELITE.
A jak sprawdzić wersję dasha, i jaką wgrać najlepiej?
No i jak to wgrać?
 

Kakashi

Banned
2.0.13599.0 i 2.0.13604.0 przez pendrive przez google znajdziesz
 

ILCZYN

Użytkownik
Użytkownik
Dwie naraz czy jak?
I czym się różnią?
Aha, i można zmieniać normalnie motywy i tapety?
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
b3dzi3sz zalowal. tyle kasy za zlom... ale dobra.

właśnie wyszlo lt 3.0, ja bym troche poczekal z kupnem aż je wyproboją i bedfzie wiadomo co i jak, jaki dash, jaka przeróbka wszystko.

dasha wgrywasz z pendriva. wkladasz pd z dashem i sie samo robi.
 

ILCZYN

Użytkownik
Użytkownik
a pendrive musi być pusty?
i jaki dash NAJLEPIEJ?
i te co podał Kakashi, czym się różnią od siebie?
 

Do góry Bottom