Słuchawki 7.1 do Xboxa One

bigfranc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Słuchawki aktualizują się automatycznie po połączeniu z aplikacją od Tb. Jak najlepiej aktualizować ten zestaw? PC czy przez telefon? Sprawdziłem na stronie Tb i mam wgrane najnowsze oprogramowanie ,dziwne bo na ps 4 dźwięk jest normalnie oczywiście bez wykrytego mikrofonu ale w zakładce ustawień na konsoli urządzenie jest nie widoczne. Szkoda że przez bluetooth też się połączyć nie chcą .
Zrób aktualizację tylko i wyłącznie przez pc-osobno rób bazę i osobno słuchawki.Pobierz apke na pc i działaj.Pamiętaj że do aktualizacji jest inne wejście mini usb niż to którym podłączasz się do konsoli.U mnie baza i słuchawki śmigają z PS4 i XOX bez problemu.
 

Sp@yek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zrób aktualizację tylko i wyłącznie przez pc-osobno rób bazę i osobno słuchawki.Pobierz apke na pc i działaj.Pamiętaj że do aktualizacji jest inne wejście mini usb niż to którym podłączasz się do konsoli.U mnie baza i słuchawki śmigają z PS4 i XOX bez problemu.
Mam pobraną najnowszą wersje aplikacji na pc.Po podłączeniu jednego urządzenia czy to słuchawek czy transmitera aplikacja wyświetla informację że należy podłączyć drugie urządzenie pod inne wejście usb.Czyli aktualizacja jest możliwa tylko przy podłączeniu dwóch urządzeń jednocześnie.Faktycznie są dwa kable gdzie na jednym jest napisane że jest do programowania,ale przecież on wygląda identycznie jak zwykły kabel micro usb.
Jak przeprowadzić aktualizację każdego urządzenia z osobna?

Na transmiterze i na słuchawkach mam wersję oprogramowania v.2.0.6,to jest to najnowsza wersja oprogramowania?
 
Ostatnia edycja:

bigfranc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pobraną najnowszą wersje aplikacji na pc.Po podłączeniu jednego urządzenia czy to słuchawek czy transmitera aplikacja wyświetla informację że należy podłączyć drugie urządzenie pod inne wejście usb.Czyli aktualizacja jest możliwa tylko przy podłączeniu dwóch urządzeń jednocześnie.Faktycznie są dwa kable gdzie na jednym jest napisane że jest do programowania,ale przecież on wygląda identycznie jak zwykły kabel micro usb.
Jak przeprowadzić aktualizację każdego urządzenia z osobna?

Na transmiterze i na słuchawkach mam wersję oprogramowania v.2.0.6,to jest to najnowsza wersja oprogramowania?
Podłącz bazę pod jedno usb a słuchawki pod drugie usb,następne zrób aktualizację bazy i słuchawek jedno po drugim.
Nie wiem jaka jest najnowsza wersja oprogramowania bo sam dawno nie robiłem
 

Sp@yek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aktualizacja odbywa się automatycznie po podłączeniu zestawu,sprawdziłem na stronie producenta i mam najnowsze oprogramowanie.A Ty masz wersję słuchawek 800 czy 800x?

Witam.Z góry przepraszam być może piszę w nieodpowiednim dziale.
Wczoraj pograłem trochę dłużej w słuchawkach tb 800x.I mam dwa problemy:
Po pierwsze grając na padzie ni z tego i z owego wyświetla się informacja że pad został rozłączony(pad normalnie się świecił)takie zjawisko występowało ze trzy razy w ciągu godziny.Czyżby przyczyną była łączność wifi?urządzenia się "gryzą"?
Miał ktoś podobny problem?
Po drugie,może mam jakieś urojenia ale mam wrażenie że w lewej słuchawce słychać ciągły szum.
Proszę o odpowiedź użytkowników posiadających ten headset,czy mieli,mają podobny problem i jak go rozwiązać jeżeli to możliwe.
 

KalMaR75

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam stare trittony z x360 i myślę o zakupie czegoś nowego, bezprzewodowego. Najważniejsze żeby nie były dedykowane tylko DLA XONE ( jak TB Stealth 600 i 700) tylko działały też z tv, tunerem i w przyszłości może inną konsolą. O ile dobrze się orientuję to najbardziej optymalny wybór to stacja bazowa z wejściem optycznym, lecz ciężko mi taki znaleźć, które w dodatku mają potwierdzone 100%działania czatu i dźwięku w XONE. Ma ktoś jakieś sprawdzone i nie modele stare z przed kilku lat, tylko takie dostępne (budżet ok. 400-450 to minimum) Dodam, że znalazłem promocję na zestaw TB Elite 800X za 160euro i w tej cenie się nad nimi zastanawiam nawet, bo u nas lecą one po przeszło 800.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Mam stare trittony z x360 i myślę o zakupie czegoś nowego, bezprzewodowego. Najważniejsze żeby nie były dedykowane tylko DLA XONE ( jak TB Stealth 600 i 700) tylko działały też z tv, tunerem i w przyszłości może inną konsolą. O ile dobrze się orientuję to najbardziej optymalny wybór to stacja bazowa z wejściem optycznym, lecz ciężko mi taki znaleźć, które w dodatku mają potwierdzone 100%działania czatu i dźwięku w XONE. Ma ktoś jakieś sprawdzone i nie modele stare z przed kilku lat, tylko takie dostępne (budżet ok. 400-450 to minimum) Dodam, że znalazłem promocję na zestaw TB Elite 800X za 160euro i w tej cenie się nad nimi zastanawiam nawet, bo u nas lecą one po przeszło 800.
ToxicPL669 - to jego GT, zagadaj do niego , grałem z chopem na x1 ostatnio i on ma TB do x1 i ps4 tylko jakoś przełącza nie wiem czy nie przy pomocy komputera. Ja mam tylko TBElite800X do x1.
 

KalMaR75

Użytkownik
Użytkownik
ToxicPL669 - to jego GT, zagadaj do niego , grałem z chopem na x1 ostatnio i on ma TB do x1 i ps4 tylko jakoś przełącza nie wiem czy nie przy pomocy komputera. Ja mam tylko TBElite800X do x1.
Próbowałeś podłączyć ten zestaw przez optyka bezpośrednio pod tv lub inny sprzęt rtv? Jeśli nie to może spróbujesz i podzielisz się doświadczeniam.

Dokładam do pytania zestaw Razer Thresher ultimate... rady, opinie porównania z TBElite800x
 

Sp@yek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ToxicPL669 - to jego GT, zagadaj do niego , grałem z chopem na x1 ostatnio i on ma TB do x1 i ps4 tylko jakoś przełącza nie wiem czy nie przy pomocy komputera. Ja mam tylko TBElite800X do x1.
He he no to graliśmy razem.Toxic to ja:).Jak pisałem wcześniej miałem problem z tym żeby słuchawki TB 800x działy na jednej i drugiej konsoli.Wymieniłem więc 800 x na 800p.Zapytacie dlaczego a to dlatego że jest możliwość bezprzewodowego używania 800p na xbox one dzięki aplikacji xbox na windowsa 8 lub 10.Kabel usb od transmitera podłączam pod pc a optyka pod konsolę i działa.Minus taki że komputer musi być włączony i do grupy trzeba się łączyć poprzez aplikacje na windowsa.Ale lepszy rydz jak nic:p
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Do 350zł da radę ogarnąć jakieś dobre słuchawki bezprzewodowe z faktycznym dźwiękiem 5.1 do xbox one x. Od razu zaznaczam że na czacie nie rozmawiam, także może być spokojnie bez mikrofonu. Polecicie coś ciekawego?? Oczywiście bez transmiterów do pada bo padają u mnie w padach złącza mini jack, z tego względu chce coś bezprzewodowego.
 
Ostatnia edycja:

Skyline55555308

Świeżak
Świeżak
Witam potrzebuje pomocy przy wyborze słuchawek w miarę dobrych do Xbox one. Budżet który chce przeznaczyć to 800 zł. Z góry dziękuję za pomoc :)
 

Rafal0526

Świeżak
Świeżak
Witam, jestem świeży i potrzebuje pomocy w wyborze słuchawek do mojego xox. Przepraszam jeśli temat był poruszany, ale muszę dziś je nabyć i szukam szybkiej odpowiedzi. Jestem zielony w tematach słuchawek, a z tego co wiem ze zwykłego Jacka w padzie będzie dźwięk stereo, a zależy mi na dźwięku przestrzennym. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić. Ewentualnie mam jeszcze pytanie czy zwykle stereo da rade w takich grach jak np hellblade? Mogą być konkretne propozycje, najlepiej nieprzekraczające 200zl. Ogólnie mogą być bez mikrofonu. Z góry dziękuję za odpowiedź i zaangażowanie w problem laika ;)
Pozdrawiam Rafał
 
Ostatnia edycja:

FaazoN

Banned
Użytkownik
Świeżak
Hej wszystkim!

Posiadam sluchawki razer kraken 7.1 chroma na usb wcześniej grałem na nich na mojej konsoli xbox one x A teraz mi nie czytają nawet się nie świecą;D wie ktoś może o co chodzi lub co zrobić z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chyba nikt na forum nie jest jasnowidzem :)
 

Czerwona Latarnia

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Poleci ktoś jakieś w miarę tanie bezprzewodowe słuchawki do xone?
 

sputnik

Użytkownik
Użytkownik
Panowie i Panie mam pytanie co wybrać:
SteelSeries Arctis 9X czy ASTRO A50 Wireless + Base Station dla Xbox
Obecnie posiadam Turtle Beach STEALTH 700X( jestem średnio zadowolony) Słuchawek używam głownie do grania. Czasami chciałbym posłuchać muzyki. Chyba, że jakieś inne propozycje ?
Pytanie kieruję raczej do osób posiadających któreś z tych słuchawek. Dziękuje za pomoc.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja mam SteelSeries 9X i lepszych słuchawek sobie nie wyobrażam. Wszystko, co gracz by chciał w jednym miejscu. Dźwięk masakruje, żadnych odbiorników, adapterów i innych bzdur. Ostatnio wszyscy kumple masowo kupuję te słuchawki, przetestowane na dziesiątkach gier. Bateria tak jak zapewnia producent około 20 godzin bez bluetooth. Pewnie nie muszę tłumaczyć jak działają skoro są na Twojej liście. Niestety nie mogę porównać z tymi Astro A50, bo ich nie mam, za to mogę porównać z HyperX Cloud 2 i w sumie nie ma co porównywać, bo HyperX z Xboxem jest tylko stereo.
Recenzję 9x mam już gotową i pojawi się na dniach, to wrzucę.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja mam SteelSeries 9X i lepszych słuchawek sobie nie wyobrażam. Wszystko, co gracz by chciał w jednym miejscu. Dźwięk masakruje, żadnych odbiorników, adapterów i innych bzdur. Ostatnio wszyscy kumple masowo kupuję te słuchawki, przetestowane na dziesiątkach gier. Bateria tak jak zapewnia producent około 20 godzin bez bluetooth. Pewnie nie muszę tłumaczyć jak działają skoro są na Twojej liście. Niestety nie mogę porównać z tymi Astro A50, bo ich nie mam, za to mogę porównać z HyperX Cloud 2 i w sumie nie ma co porównywać, bo HyperX z Xboxem jest tylko stereo.
Recenzję 9x mam już gotową i pojawi się na dniach, to wrzucę.
Czyli must have za 750 zeta :patrzy:
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czyli must have za 750 zeta :patrzy:
Nie będę nikogo drażnił i nie napiszę ile ja dałem. :cool:
 

Yacek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Arctis 9x wygodny sprzęt i dobry dźwięk. Opóźnienie po BT bardzo duże, jak dla mnie nawet za duże do oglądania filmów czy YT (chyba, że oglądamy z XBOXA). Opóźnienie w komunikacji z XBOX też dość spore, ale wiąkszość nie zauważy. Turtle 700 pod tym względem wypadają lepiej, ale cała reszta na korzyść Arctis 9x. Ciężko kupić w PL i trzymają cenę. Jeśli komuś nie przeszkadza kabel to świetne dźwiękowo (dwie komory robią róznicę), dobrze pozycjonujące lecz ze średnim mikrofonem są HyperX Cloud Alpha.
 
Ostatnia edycja:

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Akurat mam 9x oraz HyperX Cloud 2 to mam porównanie. Jeśli Xbox zdecyduje się na puszczenie dźwięku przez usb, to będą rewelacyjne słuchawki. Działają wspaniale z PS4 i PC, ale ja na ten przykład gram korzystając z kontrolera Razer Wolverine, który jest niekompatybilny ze słuchawkami HyperX Cloud 2. Nie wiem o co chodzi, ale dźwięk i mikrofon przestają normalnie funkcjonować. Po wielu tygodniach testów, reklamacji i sprawdzania rozmaitych kombinacji okazało się, że te sprzęty po prostu się nie lubią. To jest coś, czego żadna recenzja nie powie, trzeba się samemu przekonać. Dlatego Cloud 2 poszły w odstawkę.
 

Do góry Bottom