słuchawki bezprzewodowe

boxer

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam zamiar kupić słuchawki bezprzewodowe - [allegro.pl/item957441196_sluchawki_bezprzewodowe_6150_vivanco_100m_zasieg.html] - Miał może ktoś kiedyś takie słuchawki albo jakieś bezprzewodowe i może coś napisać na ich temat? I jeszcze jedno pytanko mam tv lcd i mam do niego podpiętego kompa i xbox 360, czy jak podłącze słuchawki do tv to jak będę siedział na kompie to będę miał dźwięk z kompa a jak będę grał na xbox to też będę miał dźwięk z konsoli?
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
jak masz podpietego kompa do tv pod HDMI to powinienes miec

ja osobiscie nie inwestowalbym w sluchawki bezprzewodowe :) slabsza jakosc dzwieku no i meczarnia jaak sie rozladuja, no chyba ze chce Ci sie ladowac dzien w dzien :)
 

boxer

Użytkownik
Użytkownik
jak masz podpietego kompa do tv pod HDMI to powinienes miec
tak mam dzięki
 

boxer

Użytkownik
Użytkownik
ładowarka jest w tym stojaku wiec by sie ładowały jak bym nie używał
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
edytuj posty a nie nastepnego piszesz :)

z HDMI idzie video i dzwiek wiec mysle ze sluchawy powinny dzialac

daj znac jak podlaczysz
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
"częstotliwość robocza 863-865MHz" - gwarantowane szumy !!

jakosc na takich słuchawkach będzie tragiczna , lepiej kupić coś na kablu !! Np, kossy lub w ostateczności coś z philipsa
 

boxer

Użytkownik
Użytkownik
"częstotliwość robocza 863-865MHz" - gwarantowane szumy !!

jakosc na takich słuchawkach będzie tragiczna , lepiej kupić coś na kablu !! Np, kossy lub w ostateczności coś z philipsa

Tym razem chce kupić bez kabla bo już w 3 słuchawkach kabel pourywałem najeżdżając krzesłem na kabel i wstając ze słuchawkami na głowie :(
 

masoxlaso

Banned
Użytkownik
Ja mam bezprzewodowe philipsa i ładuje raz na tydzień przy użytkowaniu przynajmniej godziny dziennie :)
 

Do góry Bottom