Słuchawki do Xboksa

Witam, czy słuchawki sony ericsson mw 600 które są na bluetooth da się podłączyć do Xboksa?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
nie
 
Odp: Słuchawki do Xboksa

A jakoe sluchawki moglbys polecic zebym normalnie mial dzwiek z gry w nich a nie tylkko rozmowy online

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
jaki budżet? patrz takie marki' jak Tritton, turtle beach, STEELSERIES Spectrum... itd
Sam posiadam Tritton'y PRO+ fajne choc teraz kupiłbym coś bezprzewodowego.
 
Odp: Słuchawki do Xboksa

No wlasnie nyslalem nad czyms bezprzewodowym bo xa mam ok 2m od siebie wiec bylo by to denerwujace

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
 

marlowe27

Użytkownik
Użytkownik
ja mam troche podobne pytanie (nie chce już zakładać nowego tematu). chodzi mi o słuchawki bezprzewodowe bez mikrofonu które będę mógł wykorzystywać do oglądania TV, do kompa PC i do konsoli xbox, czy w ogóle istnieją takie?
 
Odp: Słuchawki do Xboksa

Ten adapter to troche nie wygodny, dalej podpinam sie do pytania wyzeh

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Up

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

-Paranormal-

Użytkownik
Użytkownik
Tu masz bardzo fajny tani zestaw czysty dzwięk basowy (do 150 zł chyba może nawet mniej )
dopłać 50 zł i będziesz miał naprawdę wygodne.

Kup Creative Sound Blaster Tactic360 Ion - Sound Blaster - Sklep Creative Polska

A to ten droży
Kup Creative Sound Blaster Tactic360 Sigma - Sound Blaster - Sklep Creative Polska
 
Ale to jest na kabel nie? Widze ze nie znajde bezprzewodowy wiec chyba soe nad nimi zastanowie bo fajnie sie prezsntuja ;?:d a ty je masz?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

-Paranormal-

Użytkownik
Użytkownik
Tak posiadam te tańsze ale żałuje że nie dopłaciłem (wtedy 1 rok temu) kosztowały mnie wtedy 170 zł chyba . Ale chyba kupie te Sigmy z niby skóry nauszniki. Jak coś spokojnie sobie posiedzisz 2-3 m od TV. Basik fajny. Grałem w DJ Hero 2 Bardzo przejrzysty dźwięk. Tak samo w BF 3 przestronny dźwięk.
 
A te drozsze w Polsce to ile kosztuja bo tu gdzie miwszkam to cena calkiem przyzwoita

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

-Paranormal-

Użytkownik
Użytkownik
Koło 180-200 zł
W Media Markt koło 210 zł
 

-Paranormal-

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli będziesz miał zamiar kupić ten zestaw. Podam wszystkie wady i zalety zestawu.
Bo też chyba jest zestaw bez kabla. Które kosztują koło 300 zł albo i więcej.
 
To podaj chetnie ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

-Paranormal-

Użytkownik
Użytkownik
Napisze wieczorkiem. Koło 20-21 bo teraz idę spać (z nocki wróciłem)
 

Do góry Bottom