Słuchawki do xsx

JRG79

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Do mnie wjechały wczoraj Arctis-y 9X i powiem tak, innych słuchawek już nie chcę:cool:

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
...a moje Arctisy 9x właśnie odesłałem na gwarancję ( po prostu umarły,nie dało się właczyć ,nie dało ładować ) i szykuje się zwrot kasy.Szczerze-wykonanie super jednak brakowało mi takiego mięcha w dzwięku....
Zastanawiam się nad LucidSound LS50X.
Ktoś miał mozliwośc porównać/odsłuchać? Jak z dzwiękiem?
Potzrebuje słuchawek bezprzewodowych,które ogarną dzwięk ( przestrzenny) z XSX oraz dadzą radę przy słuchaniu muzyki ( mięcho ;-)
Koszt w okolicach 1000 zł......

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
...a moje Arctisy 9x właśnie odesłałem na gwarancję ( po prostu umarły,nie dało się właczyć ,nie dało ładować ) i szykuje się zwrot kasy.Szczerze-wykonanie super jednak brakowało mi takiego mięcha w dzwięku....
Zastanawiam się nad LucidSound LS50X.
Ktoś miał mozliwośc porównać/odsłuchać? Jak z dzwiękiem?
Potzrebuje słuchawek bezprzewodowych,które ogarną dzwięk ( przestrzenny) z XSX oraz dadzą radę przy słuchaniu muzyki ( mięcho ;-)
Koszt w okolicach 1000 zł......

Jak chcesz mięcho to se kup Penrose X

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Jak chcesz mięcho to se kup Penrose X
Omijać to gówno szerokim łukiem chyba, że się lubi szumy, trzaski i siedzenie max 1m od konsoli.
Miałem, oddałem następnego dnia, badziewi za grube siano.

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kaira pro,?
lucidsound ls50x?
A może powrót do arctis 9x? Ktoś odsłuchiwał i mógł porównać? Na tą chwilę skłaniam się ku lucidsound...

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Kaira pro,?
lucidsound ls50x?
A może powrót do arctis 9x? Ktoś odsłuchiwał i mógł porównać? Na tą chwilę skłaniam się ku lucidsound...
Kaira PRO mam i pasują mi, jednak działają po protokole MS, jak pady - niestety czasem dźwięk się zniekształca i trzeba wyłączyć i włączyć słuchawki.
Jest też problem jeśli chce się tylko posłuchać muzy - włączenie słuchawek powoduje włączenie konsoli.

Spróbowałbym te Lucidsound, podobają mi się, ale chyba ciężko je dostać - chyba, że coś się zmieniło.

Edyta:
Jednak są na każdym kroku :)

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kaira PRO mam i pasują mi, jednak działają po protokole MS, jak pady - niestety czasem dźwięk się zniekształca i trzeba wyłączyć i włączyć słuchawki.
Jest też problem jeśli chce się tylko posłuchać muzy - włączenie słuchawek powoduje włączenie konsoli.

Spróbowałbym te Lucidsound, podobają mi się, ale chyba ciężko je dostać - chyba, że coś się zmieniło.

Edyta:
Jednak są na każdym kroku :)
No i doszły jeszcze tb stealth 7000 2 gen do rozważenia.. Czyli lucid albo tb...

No i doszły jeszcze tb stealth 7000 2 gen do rozważenia.. Czyli lucid albo tb...
No i poleciały Lucidy... Zobaczymy...

Może komuś się przyda :
Miałem Arctis 9x - super wykonanie,żadnych problemów z połączeniem. Dżwięk ok,jednak czegoś mi brakowało...może za duże wymagania i pewnie dlatego,że często grały z plikami muzycznymi....Ogólnie bardzo dobre słuchawki.
Obecnie Lucidsound LS50X - wykonanie super,dźwięk ( ocena na podstawie plików muzycznych) jeszcze lepiej niż Arctis, głośniejsze ( na minus brak własnych ustawień EQ ,choć predefiniowane doskonale zestrojone i nie ma konieczności poprawiania ) no i to co przeważyło - sterowanie poprzez obracane pierścienie na nausznikach + kliki - mega wygodne. Jeszcze jedno - słuchawki obracane na płasko i daleko odchylone więc powieszone na szyi nie powodują dyskomfortu ( Arctisy uciskają )
Reasumując , w mojej ocenie - ogromny plus dla Lucidsound. Zostają.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Może komuś się przyda :
Miałem Arctis 9x - super wykonanie,żadnych problemów z połączeniem. Dżwięk ok,jednak czegoś mi brakowało...może za duże wymagania i pewnie dlatego,że często grały z plikami muzycznymi....Ogólnie bardzo dobre słuchawki.
Obecnie Lucidsound LS50X - wykonanie super,dźwięk ( ocena na podstawie plików muzycznych) jeszcze lepiej niż Arctis, głośniejsze ( na minus brak własnych ustawień EQ ,choć predefiniowane doskonale zestrojone i nie ma konieczności poprawiania ) no i to co przeważyło - sterowanie poprzez obracane pierścienie na nausznikach + kliki - mega wygodne. Jeszcze jedno - słuchawki obracane na płasko i daleko odchylone więc powieszone na szyi nie powodują dyskomfortu ( Arctisy uciskają )
Gdzie kupiłeś?

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
999 złEuroagd .....zniżka na weekend -130 zł

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
I jak, zrywa coś, wszystko ok z dźwiękiem?
Da się włączyć słuchawki tak żeby nie włączać konsoli?

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik

I jak te słuchawki ?? Obecnie latam na xbox wireless headset i jestem zadowolony , i jak dzwięk się sprawuje ?

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Te Lucidsound aż taki dobre, że Arctisow się pozbywasz?

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Arctisy są świetne,jednak,jak dla mnie,przeważyło sterowanie - klikanie w słuchawkę i obracane pierścienie na nausznikach.......
Arctisy dostałem na wymianę,całkowicie nowe ,więc teraz mam Arctisy i LS.Arctisów nawet nie odfoliowałem.Ostatecznie do opchnięcia za 650zł.Cena uważam atrakcyjna jak za totalne nówki z gwarancją...dla siebie czy na prezent....nóweczki

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej, kupiłem
Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo do Xbox Series,

do tego Dolby, czy ma ktoś jakieś dobre ustawienia - lub podpowie jak ustawić ten sprzęt do gry Call Of Duty Warzone ?

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hej, kupiłem
Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo do Xbox Series,

do tego Dolby, czy ma ktoś jakieś dobre ustawienia - lub podpowie jak ustawić ten sprzęt do gry Call Of Duty Warzone ?
Klik1 Klik2

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Małe pytanko.
Szukam osoby, która używa nowego Headseta Microsoft nosząc okulary.
Dla mnie to dość ważne. Obecne Hyperx Alpha są bardzo wygodne, ale nie z każdymi słuchawkami tak było.
Czy ten headset nie ciśnie za bardzo "w dynie"? :D
Nie chcę kupować, a później oddawać z tego powodu.

reaper1

Użytkownik
Użytkownik

No i poleciały Lucidy... Zobaczymy...

Może komuś się przyda :
Zamówiłem Ls50x, zobaczymy jak to gra.
Jak u Ciebie, jakieś dodatkowe opinie, jakieś problemy (mikrofon ma dobrą jakość)? Wgrywałeś nowy soft?

Ostatnia edycja:

Gigus17

Świeżak
Świeżak
Siemanko..mam też słuchawki headset xbox ale mam problem z balansem dzwieku z gry a dźwiękiem czatu. Nie reaguje nie przycisza czatu. Zepsute czy opcje?

Do góry Bottom