Słuchawki do xsx

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
No właśnie o to mi chodziło... Nie ma możliwości testu w sklepie więc, na tą chwilę pozostają opinie i... wygląd ( chociaż opinie podobne i nie pomogą...)

Jeśli chodzi o 9x to po zakupie nowego Xboxa pewnie je kupie , dotykałem je, nakładałem , są wygodne i nie ciasne jak na moją głowę i co najlepsze nie potrzebują dodatkowych akcesoriów żeby połączyć się z X`em
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Za 9x przemawia to, że parujesz z xboxem i tyle, żadnych dongli, stacji dokujących. Wg mnie wygodniejsze od stealth 700 (i dla mnie TB odpadło ze względu na problem z baterią)
 
  • Like
Reactions: bld

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Za 9x przemawia to, że parujesz z xboxem i tyle, żadnych dongli, stacji dokujących. Wg mnie wygodniejsze od stealth 700 (i dla mnie TB odpadło ze względu na problem z baterią)
A nie było z 9x jakigoś problemu z tym, że były podatne na złamania?
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
A nie było z 9x jakigoś problemu z tym, że były podatne na złamania?
Nie było , zobacz ich test na YT
 

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie było , zobacz ich test na YT
Zaczynam się już na 9x nakręcać...
Rozumiem, że obsługują wszystki systemy dzwięku przestrzennego atmosy itp z xsx?jedyne co mnie martwi to podobno problemy z rozłączaniem... Ja mam w zasadie wszystko po wifi, router blisko xboxa...
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zaczynam się już na 9x nakręcać...
Rozumiem, że obsługują wszystki systemy dzwięku przestrzennego atmosy itp z xsx?jedyne co mnie martwi to podobno problemy z rozłączaniem... Ja mam w zasadie wszystko po wifi, router blisko xboxa...

Nie mam pojęcia z tym rozłączaniem , czytałem dużo opinii na ten temat i w żadnej nie było powiedziane że się rozłanczają
 

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie mam pojęcia z tym rozłączaniem , czytałem dużo opinii na ten temat i w żadnej nie było powiedziane że się rozłanczają
A jak z obsługą dzwięku przestrzennego?
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jak z obsługą dzwięku przestrzennego?

Niestety na to Ci nie odpowiem ponieważ ich nie posiadam , pytaj np @-=SETH=- z tego co widzę posiada te słuchawki
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
jedyne co mnie martwi to podobno problemy z rozłączaniem... Ja mam w zasadie wszystko po wifi, router blisko xboxa...
No mam w planach zrobić recenzję, zabieram się za to od miesięcy. Tak na szybko, to odtworzą każdy dźwięk z Xboxa, mam je rok i ani raz nie rozłączyły się podczas grania. Zasięg jest faktycznie niewielki, bo wystarczy wyjść do kuchni (10m od konsoli) i czasami tracą sygnał. Co ciekawe, po powrocie nie łączą się ponownie. Trzeba je wyłączyć i włączyć. Jeśli ktoś szuka wad na siłę to proszę, oto ta jedna.
Mam oprócz nich HyperX Cloud 2, czyli przez wielu uznawane za bardzo dobre słuchawki, ale przy 9x to jest śmiech.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Te słuchawki połączą się z wszystkim po BT czy tylko pod konsolę ? :)
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Te słuchawki połączą się z wszystkim po BT czy tylko pod konsolę ? :)
Po wszystkim co ma BT , jest filmik na YT jak ziomek z telefonu nawija przez nie :D
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Te słuchawki połączą się z wszystkim po BT czy tylko pod konsolę ? :)
Można grać na Xie i przez BT nawijać z kumplami albo słuchać muzyki równocześnie. Mało tego! Gram na nich w Ghosts of Tsushuma na PS4, podpinam się BT pod TV! Te słuchafony to mokre spełnienie marzeń graczy.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Można grać na Xie i przez BT nawijać z kumplami albo słuchać muzyki równocześnie. Mało tego! Gram na nich w Ghosts of Tsushuma na PS4, podpinam się BT pod TV! Te słuchafony to mokre spełnienie marzeń graczy.

Czy jak rozmawiasz z kimś na chat głosowy to masz problemy z mikrofonem ?? Coś trzeszczy słychać cicho ? Mikrofon przerywa ?
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Skąd w ogóle taki pomysł? Gdyby tak było to bym nie polecał. Gram z 2 kumplami, którzy mają te słuchawki i słychać ich jakby siedzieli obok.
 

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No dobra.... Krótka piłka:
Arctis 9x
czy czekać na
Turtle Beach Stealth 700 gen 2
???
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Arctis człowieku, będziesz zadowolony.
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
No dobra.... Krótka piłka:
Arctis 9x
czy czekać na
Turtle Beach Stealth 700 gen 2
???
Wszystkie Arctisy mają tą samą jakość dźwięku, a skoro tak, to obejrzyj to:


To przekonało mnie do 700 Gen 2. Dodatkowo 700ki pracują na donglu 2,4GHz co daje bezstratny sygnał (czy jakoś tak).

Gdybym nie zdecydował się ostatecznie na Audeze Penrose X, to brałbym Turtle Beach 700 Gen 2.
 

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wszystkie Arctisy mają tą samą jakość dźwięku, a skoro tak, to obejrzyj to:


To przekonało mnie do 700 Gen 2. Dodatkowo 700ki pracują na donglu 2,4GHz co daje bezstratny sygnał (czy jakoś tak).

Gdybym nie zdecydował się ostatecznie na Audeze Penrose X, to brałbym Turtle Beach 700 Gen 2.
Na 2.4 pracują również Arctisy....
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Na 2.4 pracują również Arctisy....
A nie na tym samym wymyśle za pomocą którego controller łączy się z konsolą? To też jest 2,4GHz?
 

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A nie na tym samym wymyśle za pomocą którego controller łączy się z konsolą? To też jest 2,4GHz?
Dokładnie.. I tb i 9x mają bt i radiówkę 2.4 do połączenia z xboxem
 

Do góry Bottom