Słuchawki do xsx

kaktusr1

Użytkownik
Użytkownik
Siberie podłączyłem pod optical out w TV, działają :)

No nic, Razery zamówiłem, wkrótce będzie porównanie :)
Jak nie chcesz ich odpakowywać to wystaw na allegro chętnie odkupie.
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie chcesz ich odpakowywać to wystaw na allegro chętnie odkupie.
Jak razer się sprawdzi, to Siberia 800 będzie na sprzedaż.
 

Piotras3

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na xkom pojawiły się kaira pro w niezłej cenie - 699zł. Sam myślałem czy nie podmienić tych moich na pro, ale chyba nie potrzebuje bluetooth.
 

bigfranc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na xkom pojawiły się kaira pro w niezłej cenie - 699zł. Sam myślałem czy nie podmienić tych moich na pro, ale chyba nie potrzebuje bluetooth.
Cena faktycznie dobra ale tylko na zamówienie.....
"Ten produkt jest dostępny na zamówienie lub nie mamy go teraz w naszym magazynie. Kiedy złożysz zamówienie, skontaktujemy się z Tobą i podamy przewidywany termin dostawy. Zdecydujesz wtedy, czy chcesz czekać na swoje zamówienie, czy wolisz z niego zrezygnować. "
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Podpowiem, żeby niczego nie zamawiać przez stronę microsoft. Słuchawki zamówiełem 11 stycznia, do dzisiaj ich nie ma (idą z UK i są problemy przez Brexit) i ani UPS ani Microsoft nie wiedzą ile jeszcze poczekam (miesiąc, dwa, pół roku...). Kpina.
 

bigfranc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podpowiem, żeby niczego nie zamawiać przez stronę microsoft. Słuchawki zamówiełem 11 stycznia, do dzisiaj ich nie ma (idą z UK i są problemy przez Brexit) i ani UPS ani Microsoft nie wiedzą ile jeszcze poczekam (miesiąc, dwa, pół roku...). Kpina.
No to faktycznie parodia....a juz myślałem że napisałeś swoje wrażenia.
 

Piotras3

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podpowiem, żeby niczego nie zamawiać przez stronę microsoft. Słuchawki zamówiełem 11 stycznia, do dzisiaj ich nie ma (idą z UK i są problemy przez Brexit) i ani UPS ani Microsoft nie wiedzą ile jeszcze poczekam (miesiąc, dwa, pół roku...). Kpina.
Moje z amazon.de też szły z uk ale trwało to ok tygodnia. Jak możesz, to anuluj i ewentualnie zamów z xkom. Zapomniałem o tym napisać, ale kiedy wrzuciłem post, że się pojawiły w niezłej cenie, faktycznie były dostępne bez tej informacji: "Ten produkt jest dostępny na zamówienie lub nie mamy go teraz w naszym magazynie. Kiedy złożysz zamówienie, skontaktujemy się z Tobą i podamy przewidywany termin dostawy. Zdecydujesz wtedy, czy chcesz czekać na swoje zamówienie, czy wolisz z niego zrezygnować. " Na czas pisanie tego postu też są dostępne z informacją kup teraz otrzymasz jutro(zapłać w ciągu 12h 34m.)
 
Ostatnia edycja:

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Moje z amazon.de też szły z uk ale trwało to ok tygodnia. Jak możesz, to anuluj i ewentualnie zamów z xkom. Zapomniałem o tym napisać, ale kiedy wrzuciłem post, że się pojawiły w niezłej cenie, faktycznie były dostępne bez tej informacji: "Ten produkt jest dostępny na zamówienie lub nie mamy go teraz w naszym magazynie. Kiedy złożysz zamówienie, skontaktujemy się z Tobą i podamy przewidywany termin dostawy. Zdecydujesz wtedy, czy chcesz czekać na swoje zamówienie, czy wolisz z niego zrezygnować. " Na czas pisanie tego postu też są dostępne z informacją kup teraz otrzymasz jutro(zapłać w ciągu 12h 34m.)
Wczoraj zamówiłem w xkom. Podobno mają być w piątek, zobaczymy.

Zamówienie w MŚ anulowałem, wygenerował się zwrotny list przewozowy, mogę odesłać słuchawki, których nie mam.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Do mnie idą Steelseriesy 7x pokazały się na stronie producenta , cieszy mnie fakt że mogę je podłączyć praktycznier do wszystkiego czego używam ;-)
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
@Piotras3 @bigfranc

Panowie, dziękuję za Wasze opinie, Razer Kaira Pro są już u mnie.

Na wstępie jeśli ktoś się zastanawia...brać szybko w Xkomie (jak teraz zamówicie, to jutro dostaniecie - ja zamówiłem wczoraj i dzisiaj odebrałem w Salonie). Ceny lepszej nie znajdziecie.

I tak:
Mam porównanie do leciwych, ale niezwykle dobrych Siberia 800 - mają już swoje 7 lat, ale działają jak nowe, aż mi ich szkoda.
Postanowiłem je wymienić wyłącznie dla całkowicie bezprzewodowej komunikacji - obecnie CHAT leciał przez controller (kabelek), a same słuchawki wpięte bezprzewodowo od DACa, a DAC szczęśliwie dało się podpiąć po optyku do TV (inaczej w ogóle by nie działały z XSX).

O samych RAZERACH:
Pudło eleganckie, w środku co trzeba ładnie zapakowane.
Słuchawki na prawdę dobrze wykonane, bałem się, że będą z taniego plastyku, ale nie, są na serio bardzo poprawne (dobre) i eleganckie.
Pierwsze właczenie i szybki update (zgodnie z etykietą na słuchawkach) - szybko załatwione.
Później naładowanie do full i zaczynamy.

Parowanie:
Przycisk na słuchawkach (klik) i na konsoli (klik) sparowane i już gra muzyka.
Fajnie, że stan baterii widać na ekranie TV podobnie, jak widać stan controllera - wydaje się, że wyłącznie słuchawki z bezpośrednim połączeniem z konsolą mają taki bajerek (bardzo przydatny).

Sterowanie:
Super rozwiązanie, byłem bardzo przyzwyczajony do jedno-przyciskowego sterowania w sibiera, tu są dwa pokrętła (master volume oraz chat/audio mix) oraz guziki power, parowanie i BT - i tyle.

Power jest guzikiem wielofunkcyjnym: przytrzymanie włącza/wyłącza słuchawki, a naciskanie zmienia świecące po bokach słuchawek bajerki - te bajerki zwyczajnie wyłączyłem, bo pożytku z nich nie widzę, a baterię żrą (zeżerają).

Przycisk parowania również jest wielofunkcyjny - przytrzymanie włącza parowanie, dwuklik zmienia EQ (jeden z czterech) w słuchawkach.

Dobra, o dźwięku: grają super, słyszę różnicę między nimi a Siberia 800, ale nie wiem na czyją korzyść. Poza tym z poziomu apki zainstalowanej na Xboxie można ustawić swój profil EQ, wiec mamy praktycznie nieograniczone możliwości.

Na początku właczyłem preset BASS (bo lubię), ale głowa mnie rozbolała po parunastu minutach w Warzone, pozostawiłem na domyślnym i jest OK (UWAGA! Używam DTS for Headphones - on podbija basy i ogólnie robi robotę, mam też ATMOS for Headphones, ale to kmiotek w porównaniu do DTS - moim zdaniem). DTS for Headphones w Warzon daje mi możliwość bezbłędnej identyfikacji wroga w każdym kierunku (tak przy okazji wspominam).

Mikrofonu jeszcze nie testowałem w grze (tylko telefon), to się wypowiem później, ale MIC ma swój equalizer i różne presety (chyba nikt inny nie ma takich możliowści). Słuchawki mają dwa mikrofony, oba działają zadowalająco (do rozmów przez telefon ten wbudowany styknie).

Trochę potestowałem, jak do tej pory żadnych problemów z połącznieniem z Xbox czy telefonem nie miałem.

Jedyne co, to włączenie słuchawek powoduje włączenie konsoli - lipa, jeśli chce się posłuchać muzy z telefonu. Pewnie załatwią to jakimś updatem.

A teraz porównanie do Audeze Penrose X (czyli audiofilskie słuchawki gamingowe za 2x taką kasę), otóż słowem: to kupa. Miałem i odesłałem. Zrywanie połączenia zarówno z konsolą, jak i telefonem, nieoptymalne sterowanie, brak wskaźnika poziomu baterii...dźwięk - jak dla mnie nic nadzwyczajnego.

Brać Razery - będziecie zadowoleni.
 
Ostatnia edycja:

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A pisano tu, że te Audeze zjadają wszystko na śniadanie :D @reaper1 a Tobie niech sluchawki służą jak najdłużej.
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
A pisano tu, że te Audeze zjadają wszystko na śniadanie :D @reaper1 a Tobie niech sluchawki służą jak najdłużej.
Sam tak pisałem, bo powtarzałem głupoty z for zza oceanu.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Sam tak pisałem, bo powtarzałem głupoty z for zza oceanu.
Najważniejsze, że z tych co kupiłeś jesteś zadowolony :)
 

Piotras3

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Piotras3 @bigfranc

Panowie, dziękuję za Wasze opinie, Razer Kaira Pro są już u mnie.

Na wstępie jeśli ktoś się zastanawia...brać szybko w Xkomie (jak teraz zamówicie, to jutro dostaniecie - ja zamówiłem wczoraj i dzisiaj odebrałem w Salonie). Ceny lepszej nie znajdziecie.

I tak:
Mam porównanie do leciwych, ale niezwykle dobrych Siberia 800 - mają już swoje 7 lat, ale działają jak nowe, aż mi ich szkoda.
Postanowiłem je wymienić wyłącznie dla całkowicie bezprzewodowej komunikacji - obecnie CHAT leciał przez controller (kabelek), a same słuchawki wpięte bezprzewodowo od DACa, a DAC szczęśliwie dało się podpiąć po optyku do TV (inaczej w ogóle by nie działały z XSX).

O samych RAZERACH:
Pudło eleganckie, w środku co trzeba ładnie zapakowane.
Słuchawki na prawdę dobrze wykonane, bałem się, że będą z taniego plastyku, ale nie, są na serio bardzo poprawne (dobre) i eleganckie.
Pierwsze właczenie i szybki update (zgodnie z etykietą na słuchawkach) - szybko załatwione.
Później naładowanie do full i zaczynamy.

Parowanie:
Przycisk na słuchawkach (klik) i na konsoli (klik) sparowane i już gra muzyka.
Fajnie, że stan baterii widać na ekranie TV podobnie, jak widać stan controllera - wydaje się, że wyłącznie słuchawki z bezpośrednim połączeniem z konsolą mają taki bajerek (bardzo przydatny).

Sterowanie:
Super rozwiązanie, byłem bardzo przyzwyczajony do jedno-przyciskowego sterowania w sibiera, tu są dwa pokrętła (master volume oraz chat/audio mix) oraz guziki power, parowanie i BT - i tyle.

Power jest guzikiem wielofunkcyjnym: przytrzymanie włącza/wyłącza słuchawki, a naciskanie zmienia świecące po bokach słuchawek bajerki - te bajerki zwyczajnie wyłączyłem, bo pożytku z nich nie widzę, a baterię żrą (zeżerają).

Przycisk parowania również jest wielofunkcyjny - przytrzymanie włącza parowanie, dwuklik zmienia EQ (jeden z czterech) w słuchawkach.

Dobra, o dźwięku: grają super, słyszę różnicę między nimi a Siberia 800, ale nie wiem na czyją korzyść. Poza tym z poziomu apki zainstalowanej na Xboxie można ustawić swój profil EQ, wiec mamy praktycznie nieograniczone możliwości.

Na początku właczyłem preset BASS (bo lubię), ale głowa mnie rozbolała po parunastu minutach w Warzone, pozostawiłem na domyślnym i jest OK (UWAGA! Używam DTS for Headphones - on podbija basy i ogólnie robi robotę, mam też ATMOS for Headphones, ale to kmiotek w porównaniu do DTS - moim zdaniem). DTS for Headphones w Warzon daje mi możliwość bezbłędnej identyfikacji wroga w każdym kierunku (tak przy okazji wspominam).

Mikrofonu jeszcze nie testowałem w grze (tylko telefon), to się wypowiem później, ale MIC ma swój equalizer i różne presety (chyba nikt inny nie ma takich możliowści). Słuchawki mają dwa mikrofony, oba działają zadowalająco (do rozmów przez telefon ten wbudowany styknie).

Trochę potestowałem, jak do tej pory żadnych problemów z połącznieniem z Xbox czy telefonem nie miałem.

Jedyne co, to włączenie słuchawek powoduje włączenie konsoli - lipa, jeśli chce się posłuchać muzy z telefonu. Pewnie załatwią to jakimś updatem.

A teraz porównanie do Audeze Penrose X (czyli audiofilskie słuchawki gamingowe za 2x taką kasę), otóż słowem: to kupa. Miałem i odesłałem. Zrywanie połączenia zarówno z konsolą, jak i telefonem, nieoptymalne sterowanie, brak wskaźnika poziomu baterii...dźwięk - jak dla mnie nic nadzwyczajnego.

Brać Razery - będziecie zadowoleni.
Nie dziwi mnie twoja opinia, a samo zapakowanie faktycznie jak od produktu premium. Sam kiedyś naczytałem się ekspertów jakie to gówna produkują firmy gamingowe itp. i że tylko słuchawki muzyczne, dac i do tego osobno podczepiany mikrofon. Pamiętam jak parę lat temu trafiłem na jakiś test słuchawek w ciemno(co też trzeba wziąć trochę z przymrużeniem oka) i testowały je osoby właśnie zajmujące się dźwiękiem zawodowo. W tym teście nie najgorzej wypadły jakieś tanie słuchawki gamingowe i chyba to były arctisy 3, a jakies bayerdynamic czy inne niby porządne słuchawki muzyczne wcale nie zrobiły jakiegoś wow.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak się mają te słuchawki Razer Kaira Pro do Razer Thresher ? Ktoś to testował ? :)
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Kaira i Thresher mają te same głośniki, więc dźwięk powinien być ten sam.
 

Piotras3

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak się mają te słuchawki Razer Kaira Pro do Razer Thresher ? Ktoś to testował ? :)
Raczej niewiele będzie takich osób, ale pod wzgledem komfortu przy długich sesjach będzie nieporównywalnie na plus kairy(materiałowe pady i waga ok 100g mniejsza)
Kaira i Thresher mają te same głośniki, więc dźwięk powinien być ten sam.
Kaira ma te same co blackshark, ale trasher to już dość stary model i wątpie aby miały te same.
 

bigfranc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Piotras3 @bigfranc

Panowie, dziękuję za Wasze opinie, Razer Kaira Pro są już u mnie.

Na wstępie jeśli ktoś się zastanawia...brać szybko w Xkomie (jak teraz zamówicie, to jutro dostaniecie - ja zamówiłem wczoraj i dzisiaj odebrałem w Salonie). Ceny lepszej nie znajdziecie.

I tak:
Mam porównanie do leciwych, ale niezwykle dobrych Siberia 800 - mają już swoje 7 lat, ale działają jak nowe, aż mi ich szkoda.
Postanowiłem je wymienić wyłącznie dla całkowicie bezprzewodowej komunikacji - obecnie CHAT leciał przez controller (kabelek), a same słuchawki wpięte bezprzewodowo od DACa, a DAC szczęśliwie dało się podpiąć po optyku do TV (inaczej w ogóle by nie działały z XSX).

O samych RAZERACH:
Pudło eleganckie, w środku co trzeba ładnie zapakowane.
Słuchawki na prawdę dobrze wykonane, bałem się, że będą z taniego plastyku, ale nie, są na serio bardzo poprawne (dobre) i eleganckie.
Pierwsze właczenie i szybki update (zgodnie z etykietą na słuchawkach) - szybko załatwione.
Później naładowanie do full i zaczynamy.

Parowanie:
Przycisk na słuchawkach (klik) i na konsoli (klik) sparowane i już gra muzyka.
Fajnie, że stan baterii widać na ekranie TV podobnie, jak widać stan controllera - wydaje się, że wyłącznie słuchawki z bezpośrednim połączeniem z konsolą mają taki bajerek (bardzo przydatny).

Sterowanie:
Super rozwiązanie, byłem bardzo przyzwyczajony do jedno-przyciskowego sterowania w sibiera, tu są dwa pokrętła (master volume oraz chat/audio mix) oraz guziki power, parowanie i BT - i tyle.

Power jest guzikiem wielofunkcyjnym: przytrzymanie włącza/wyłącza słuchawki, a naciskanie zmienia świecące po bokach słuchawek bajerki - te bajerki zwyczajnie wyłączyłem, bo pożytku z nich nie widzę, a baterię żrą (zeżerają).

Przycisk parowania również jest wielofunkcyjny - przytrzymanie włącza parowanie, dwuklik zmienia EQ (jeden z czterech) w słuchawkach.

Dobra, o dźwięku: grają super, słyszę różnicę między nimi a Siberia 800, ale nie wiem na czyją korzyść. Poza tym z poziomu apki zainstalowanej na Xboxie można ustawić swój profil EQ, wiec mamy praktycznie nieograniczone możliwości.

Na początku właczyłem preset BASS (bo lubię), ale głowa mnie rozbolała po parunastu minutach w Warzone, pozostawiłem na domyślnym i jest OK (UWAGA! Używam DTS for Headphones - on podbija basy i ogólnie robi robotę, mam też ATMOS for Headphones, ale to kmiotek w porównaniu do DTS - moim zdaniem). DTS for Headphones w Warzon daje mi możliwość bezbłędnej identyfikacji wroga w każdym kierunku (tak przy okazji wspominam).

Mikrofonu jeszcze nie testowałem w grze (tylko telefon), to się wypowiem później, ale MIC ma swój equalizer i różne presety (chyba nikt inny nie ma takich możliowści). Słuchawki mają dwa mikrofony, oba działają zadowalająco (do rozmów przez telefon ten wbudowany styknie).

Trochę potestowałem, jak do tej pory żadnych problemów z połącznieniem z Xbox czy telefonem nie miałem.

Jedyne co, to włączenie słuchawek powoduje włączenie konsoli - lipa, jeśli chce się posłuchać muzy z telefonu. Pewnie załatwią to jakimś updatem.

A teraz porównanie do Audeze Penrose X (czyli audiofilskie słuchawki gamingowe za 2x taką kasę), otóż słowem: to kupa. Miałem i odesłałem. Zrywanie połączenia zarówno z konsolą, jak i telefonem, nieoptymalne sterowanie, brak wskaźnika poziomu baterii...dźwięk - jak dla mnie nic nadzwyczajnego.

Brać Razery - będziecie zadowoleni.
Witam,a mówiłem że będzie pan zadowolony...........oby grały jak najdłużej.
Kaira ma te same głośniki co Blackshark a Trashery mają starszy model ale nie miałem 2 naraz żeby stwierdzić czy jest istotna różnica.
Napewno Kaira są lżejsze,wygodniejsze i bardziej poręczne od Trasherów.
 
Ostatnia edycja:

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Kolejne 3 gr na temat Razer Kaira Pro.

Gram dużo (chyba) tak ok. 3h dziennie, w weekendy dłużej. Raz miałem problem, że słuchawki wydawały dziwny dźwięk (bzyczenie przy głośniejszych dźwiękach). Wyłączyłem i włączyłem ponownie i spokój.

Odkryłem wygodę jednoczesnej gry i podłączenia pod telefon, który może się ładować i nie być pod ręką, a ja nie muszę podnosić odwłoka żeby odebrać.

Podczas rozmowy telefonicznej inni gracze mnie nie słyszą - to nie jest takie oczywiste w przypadku innych producentów, np. Audeze Penrose - gracze słyszą wszystko, trzeba wyjść z party. Mikrofon pierwsza klasa.

Jedyne, co mnie drażni, to załączanie xboxa wraz z słuchawkami (gdy np. chcę posłuchać muzy z telefonu i nie włączać xboxa).
 
Ostatnia edycja:

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Właśnie wpadły do mnie Steelseriesy 7X więc tak , słuchawki wykonane bardzo ładnie , pudełko bardzo estetycznie zapakowane , wszystko co potrzebne do słuchawek dodane , i teraz najważniejsze , pasują do wszystkiego :) testowałem na XBOX , telefon , obecnie mam wpięte usb do PC i są extra , mikrofon ( chat głosowy na xbox znajomi mówią że słychać mnie rewelacyjnie) rejestrator dzwięku w PC mikrofon mógł by być troszkę lepszy nie wiem czy rejestrator lub przetwarzanie dzwięku w PC ma jakieś znaczenie. Moim zdaniem polecam bardzo , zakup udany :) a najważniejsze że wszystko bez kabli :)
 

Do góry Bottom