Słuchawki/Headset 5.1 sorrund _ktoś ma, używa lub używał ?????

Endriuszka

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak w temacie

używa lub ma ktoś taki headset ???


jest kilka modeli poczawszy od 250 na 600-650zł ale wydac kase na cos to jest nie warte taj kasy to tak nie bardzo i dlatego pytam mądrzejszych od siebie co i jka w tym temacie

pozdrawiam i dzieki za pomoc w wyborze :)
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
 

Endriuszka

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zakupiłem Sharkoon Digital 5.1 jutro bede je miał w domu wiec zdam relacje co i jak :)
 

Paf9o

Banned
Użytkownik
Witam
Kupiłem dziś headset. Podłączyłem do pada, włączyłem i podgłosiłem a dźwięk i tak leci z tv. Czy to się jakoś konfiguruje? Jesli tak to jak??
 

Endriuszka

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jaki headset ?? wiecej szczegółów
 

Paf9o

Banned
Użytkownik
A czy to naprawde ma znaczenie? Headset nie jest oryginalny jeśli o to chodzi. Ale jest napisane, że FOR USE WITH XBOX360. Pomoże ktos?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Headset służy tylko do rozmowy a nie do odsłuchiwania efektów w grach

Dlatego jest ważne jaki to headset. Czy to taki tylko do rozmów czy to ten 5.1 do gier też
 

Endriuszka

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
przejrzyj jeszcze ustawienia w xboxie lub jesli to jest bezorzewodowy headset sprawdz bataerie w padzie i w headsecie

znajomy miąl słabe baterie w headsecie i dlatego było słychac trzaski i czasami bardzo słabo a jak wymienił baterie w headsecie wszystko mjest taj oki :)

moze to był zbieg okoliczności ale jemu pomogło

albo ustawieni xboxie lub baterie w headsecie
 

grzegorz0717

Użytkownik
Użytkownik
Sam używam od ponad roku słuchawek Sharkoon Digital 5.1 i muszę powiedzieć że dźwięk jest bardzo czysty i wyraźny, posiadają one także wibracje co potęguje efekt basu ale po dłuższym posiedzeniu z włączoną wibrą uszy trochę bolą;), jedynym problemem jest dźwięk rozmowy który jest przytłumiany przez dzwięki gry ale można to trochę skorygować ustawiając głośność głośnika centralnego na maxa. Z czystym sumieniem moge je polecić a napewno docenisz je w online bo naprawde czysty dźwięk przestrzenny daje pewną przewagę np. Call of Duty.
 

Endriuszka

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
głównie ze wzgledu MW2 (i nie tylko ogółnie 5.1) zakupiłem je :) a nie majac mozliwosći technicznych na kino domowe ( które stoi w salonie ) pozostały mi własnie Sharkoony bo na Turtle Beach x4 mnienie stac :(
 

piorz

Użytkownik
Użytkownik
Porównaj sobie te wszystkie słuchawki sharkoony itp. z AKG K530 i zobacz co ma lepszy dźwięk przestrzenny ^^.
Poza tym ciężko uzyskać dobrą scene w słuchawkach zamkniętych w tym półapie cenowym.
 

Paf9o

Banned
Użytkownik
Headset służy tylko do rozmowy a nie do odsłuchiwania efektów w grach

Dlatego jest ważne jaki to headset. Czy to taki tylko do rozmów czy to ten 5.1 do gier też
No i wszystko jasne;] Dzięki
 

Do góry Bottom