Słuchawki nausznen do 120 zł

kam123pl

Świeżak
Świeżak
Witam

Chce zakupić słuchawki nauszne do 120 zł chciałbym żeby miały dużą głośność i dobrą izolacje jak na razie znalazłem

Jvc HA-S360 DJ Pioneer SE-MJ511 Sennheiser HD202 Sennheiser HD218 Sony MDR-ZX300 Philips SHP5401

Które słuchawki w tej kategorii cenowej są najlepsze ??
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Te Sennheisery są syfne, tyle mogę powiedzieć :D
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Sennheiser HD201
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Te Sennheisery są syfne, tyle mogę powiedzieć :D
sam mam senheissery hd201 i jestem z nich bardzo zadowolony.
dobrze izolują oraz dają ładny i czysty dźwięk - a głównie korzystam z nich na mieście jak słucham muzyki więc izolacja to sprawa priorytetowa.
ja polecam senheissery i uważam że są warte swojej ceny - a kupiłem je za 99,- w MM a dwa miechy później widziałem je w artdom za 79,-
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
sam mam senheissery hd201 i jestem z nich bardzo zadowolony.
dobrze izolują oraz dają ładny i czysty dźwięk - a głównie korzystam z nich na mieście jak słucham muzyki więc izolacja to sprawa priorytetowa.
ja polecam senheissery i uważam że są warte swojej ceny - a kupiłem je za 99,- w MM a dwa miechy później widziałem je w artdom za 79,-
No ja ich używałem i jak dla mnie to najgorszy badziew jaki widziałem i to za taką cenę. Ale co kto lubi i potrzebuje hehe
 

kam123pl

Świeżak
Świeżak
A co uważacie o philips lub sony jvc i pioneer
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja też mam 201'ki i są nieziemskie. Kupiłem je za 79 (zonk frajer :D) i nie żałuję. Jak już Zonk powiedział - świetnie izolują, mają przyjemny bas i genialną jakość. Miałem Creativy, Philipsy i żadne nie były tak dobre.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
EJ!
fakt, dałem więcej ale to nie jest frajerstwo
frajerstwem jest dać za takie słuchawki o 100,- więcej a nie 20,- a poza tym ja mam je już chyba z półtora roku i w chwili gdy je kupowałem to one były na promocji

//EDIT
zresztą wtedy one były w najlepszej dla mnie grupie cenowej i naprawdę nie żałuję zakupu, jakbym miał wybierać to kupiłbym teraz takie same.
polecam je każdemu
 

kam123pl

Świeżak
Świeżak
A który model senheiseer jest najlepszy hd 201 hd 202 czy hd 218?? a co powiecie o jvc albo sony bo kolega mi je polecał
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
nie jestem w stanie napisać Ci nic o słuchawkach sony czy JVC bo po prostu ich nigdy nie używałem, opisuję tylko te z których korzystam czyli sennheisser HD 201.

//swoją drogą nie prościej jest iść do kolegi który posiada te słuchawki JVC i sprawdzić jak one stukają? jeśli będą wystarczające to wtedy sobie je sprezentujesz
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
EJ!
fakt, dałem więcej ale to nie jest frajerstwo
frajerstwem jest dać za takie słuchawki o 100,- więcej a nie 20,- a poza tym ja mam je już chyba z półtora roku i w chwili gdy je kupowałem to one były na promocji
Oj, przecież żartuję tylko :D

Z tego, co słyszałem, to najlepsze są faktycznie HD201, 202 są praktycznie identyczne, tylko mają mocniejszy bass.
 

kam123pl

Świeżak
Świeżak
To co kupić Sennheiser HD202 czy Sony MDR-ZX300 bo na innym forum polecają je ??
 

Hollando

Banned
najelpsze w tej cenie to Sennheiser hd201 sam używam i jestem zadowolony
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja posiadam od 3 lat KOSS Porta Pro i grają wyśmienicie, najlepsze słuchawki w tym przedziale cenowym.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Ja posiadam od 3 lat KOSS Porta Pro i grają wyśmienicie, najlepsze słuchawki w tym przedziale cenowym.
najlepsze to są sennheisser Hd 201 :p
 

Emcio

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Sam miałem HD201... Może i czysty dźwięk przy 320kb/s, ale 0 głośności. STRASZNIE ciche słuchawki.
Ogólnie nie polecam, tak samo jak ZX300 od Sonego.
Koss'y fajnie grają, dużo lepiej od HD201.
Teraz użytkuje Marshall Major, lecz to zupełnie inna klasa słuchawek niż HD201 lub ZX300.
Jeżeli chcesz kupić Naprawdę dobre słuchawki, lecz zapłacić 3 razy tyle.
Polecam Marshall Major z całego serca.
 

Do góry Bottom