Słuchawki stereo z mikrofonem do Xboxa One

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Panie i Panowie,
naczytałem się różnych informacji na necie na ten temat i mam bajzel w głowie.
Proszę o pomoc w usystematyzowaniu/uporządkowaniu tych informacji.

Przymierzam się do zakupu słuchawek stereo z mikrofonem, by móc je podłączyć pod pada z Xboxa.
Nie chcę tego shitu, który oferuje Microsoft za bagatela 260 PLN (pominę milczeniem jeszcze większy shit mono, który dostałem w zestawie z konsolą).

Pierwsze rozwiązanie jakie przyszło do głowy: jakieś kulturalne słuchawki z mikrofonem + adapter do pada z wyjściem jack, który można już dostać na allegro, np: PRZEJŚCIÓWKA XBOX ONE STEREO HEADSET ADAPTER! 24H (4633828799) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z tego co widzę, adapter posiada jedno wejście typu jack (w końcu nie wiem, czy samo wejście w adapterze to jack 2,5 mm czy 3,5 mm).
Czyli jak rozumiem słuchawki z mikrofonem powinny mieć jednego jacka kombinowanego, którym przesyłany będzie zarówno dźwięk do słuchawek jak i dźwięki z mikrofonu ?

Czy ktoś może zaproponować słuchawki z takim kombinowanym wtykiem ?

Ewentualnie czy można zastosować inne rozwiązanie ?

Generalnie chodzi o to, by móc grać ze znajomymi i komunikować się wygodnie.
 

TEDE85

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czemu nazywasz headset stereo od MS shitem. Posiadam take słuchawki i sa rewelacyjne, mega wygodne i świetny czysty dźwięk.
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Popieram kolegę wyżej ;)
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hmmm, spotkałem się z takimi opiniami na temat tego zestawu. Że trzeszczą, że ciulowe dźwięki, że po przepięciu z jednego pada na drugi nic nie słychać... Chyba u nas na forum jest gdzieś taki wątek na ich temat.
Ale skoro Wy macie i mówicie, że ok to dobrze - jest jakaś inna opinia :)
Tak, czy inaczej - adapter + słuchawki daje mi szersze spectrum możliwości niż słuchawki z taką końcówką. Zawsze można podpiąć inne słuchawki do adaptera, jak coś się stanie, prawda ?
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Też miałem słuchawki MS Stereo Headset i były super. Czysty dźwięk + mikrofon bardzo dobrej jakości (jeśli zwróci się uwagę, że to mikrofon kierunkowy i odpowiednio dostosuje pałąk do mordy). Ponadto w zestawie masz bardzo wygodny adapter. Inna sprawa, że w tych słuchawkach wygląda się jak dałn.
Nie kombinowałbym z innymi słuchawkami i jakimiś przejściówkami.
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
OK, przekonaliście mnie do zakupu zestawu Microsoft.
Dzięki za pomoc i opinie :)
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pamiętaj, żeby nie kupować adaptera, bo jest on w zestawie ze słuchawkami! :)
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No właśnie przyjrzałem się dogłębnie tym zestawom MS i już o tym wiem :) Dzięki :)
 

dolo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
możesz każde sluchawki podpiąć z pc np. Syberię tylko muszisz dokupić taka rozdzialke z której wychodzi tylko jeden minijack i oczywiście adapter a tak pozatym tez posiadam org sluchawki od MS i jestem zadowolony .
 

TEDE85

Użytkownik
Użytkownik
Dziś ogrywalem Obcego i działają swietnie :) w takie gry tylko na słuchawkach.
 

TheG4brieL

Użytkownik
Użytkownik
Szybkie pytanko :) Jeżeli podłaczę ten hs do pada to będę miał również dźwięk z gry czy czegokolwiek co będę robił na konsoli?
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak ;)
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
sorry, że w tym temacie ale gdzieś ktoś na forum dawał link do przekierowania portów w routerze lub coś takiego gdy był problem z headsetem. Nie mogę tego nigdzie znaleźć teraz, ktoś poratuje i podeśle linka na priva ?
 

pike

Użytkownik
Użytkownik
Masz http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/networking/network-ports-used-xbox-live

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dzieki
 

lelusz

Użytkownik
Użytkownik
A czy majac ten adapter z tego turbobiednego headseta na jedno ucho mozna go(adapter) przerobic jakos na tak aby byla mozliwosc wpiecia kabelka jack 2,5/3,5 i dalej do swojego headseta ? Mam Turtle Beache PX5 ktore lubie bardzo, ale szkoda mi wydac 100wke na taki *******nik smiezny jakim jest adapter, a ze mam ten na stale polaczony z headsetem to moze by cos zakombinowac ? :>
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nic nie zrobisz.
 

slimLeo

Użytkownik
Użytkownik
dlaczego oszukujesz. na YT jest pełno filmików jak go przerobic. np *NEW* Xbox One DIY Headset Adapter Mod: ALL METHODS - YouTube
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Faktycznie, zwracam honor! Nie zmienia to faktu, że nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby robić taką gównianą rzeźbę. Nawet nie można tego porównać do oryginalnego adaptera, chociażby ze względu na balans pomiędzy głosem z gry, a głosem czatu, który jest na padzie w zasięgu palca.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Faktycznie, zwracam honor! Nie zmienia to faktu, że nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby robić taką gównianą rzeźbę. Nawet nie można tego porównać do oryginalnego adaptera, chociażby ze względu na balans pomiędzy głosem z gry, a głosem czatu, który jest na padzie w zasięgu palca.
WYMODEROWANO taki adapter wlasnej rzeźby spokojnie wystarczy do obsługi wiekszosci słuchawek gdyż one maja wlasne przyciski wyciszenia, podgłośnienia czy regulacji dzwieku i czatu


Alert orso// Kolejny taki tekst i kończymy zabawę w słowne ostrzeżenia. Chcesz być szanowany a sam zwracasz się jak ... Popracuj nad ortografią przeglądarki mają wbudowane słowniki...



orso xxxxxxxx pisze jak jest, jak typ nie wie o czym pisze to niech lepiej sie nie wypowiada
 

Do góry Bottom