Słuchawki stereo z mikrofonem do Xboxa One

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety nie dają headsetu do eSki co jest słabe z ich strony.
 

bazol1982

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć, prośba o pomoc - poszukuję słuchawek z mikrofonem do xbox one s plus pc do maks 200 zł

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

mihail1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam dylemat odnośnie headsetu, wcześniej używałem oryginału microsoftu, były super, doputy mój dzieciak się do nich nie dorwał.
Teraz muszę zakupić coś w zamian i natrafiłem na taką ciekawą alternatywę
Plantronics RIG 400HX Gaming Xbox One
Ma ktoś to cudo? może się ktoś wypowiedzieć czy są lepsze bądź gorsze od MS?
Mają wbudowanego pilota w kabelku więc włączenie mikrofonu i wyciszenie jest w zasięgu ręki
warto zawracać sobie głowę nimi czy zakupić znów MS?
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja mam zamówione słuchawki w X-komie SteelSeries Siberia X300 Headset PC / PS4 / Xbox One za 149zł
https://www.x-kom.pl/p/263509-sluchawki-przewodowe-steelseries-siberia-x300-headset-pc-ps4-xbox-one.html
Ale zastanawiam się także nad słuchawkami Plantronics Gamecom RIG 400HX, które też mogę mieć za 149zł.
https://www.x-kom.pl/p/385774-sluchawki-przewodowe-plantronics-gamecom-rig-400hx.html?utm_source=ceneo&utm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click
Na korzyść Syberii przemawia dodatkowy adapter do Xboxa One.
Ale może ktoś mający większe doświadczenie w słuchawkach ( ja mam bardzo małe ) może mi doradzić, które sprawią się lepiej do grania na konsoli Xbox.

Za wszelkie opinie i wskazówki z góry dziękuję.
 

kuku83

Użytkownik
Użytkownik
Siemano
Ostatnio zakupiłem słuchawki Sony wh-h900n, ogólnie mają służyć do słuchania muzyki, ale może orientujecie się i pomożecie mi z odpowiedzią na pytanie, czy również mogą działać jako headset ? Oczywiście sam bym to sprawdził, ale niestety póki co pracuję za granicą i nie ma mnie w domu, a wolałbym wiedzieć wcześniej, czy te słuchawki się nadadzą, czy może mam się już rozglądać za innym modelem.
 

szczupi26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kolejne pytanie z cyku "czy mi zadziała". Posiadam kilka słuchawek dokanałowych z wbudowanym mikrofonem z różnych modeli smartfonów, podpinając je bezpośrednio w pada na ekranie wyskakuje mi właśnie taka ikona (headset) czy to znaczy że działają one w 100% ? Czy klocek ma wbudowane/możliwe do pobrania narzędzie umożliwiające przetestowanie zestawu ?
 

Pawelld

Świeżak
Świeżak
Gracze potrzebuje pomocy bo kompletnie jestem zielony z tego tematu.
Szukam jakiś słuchawek żeby pograć na multi z kumplem w jakieś fps-y i mam kilka pytań.
1. Czy jest możliwość podłączenia takich słychawek przez bt do xboxa one X czy tylko po kablu do pada?
2. Jak to w ogóle działa w grach trzeba uruchomić w tle jakiś komunikator czy to w grach są już wbudowane komunikatory głosowe i bedziemy mogli gadać i grac?
3. Jakie słuchawki proponujecie budżet do okolo 200 zł może troche więcej ostatnio miałem możliwość kupna takich za ok 250 zł :
https://allegro.pl/edifier-w830bt-bluetooth-nowe-95h-sluchania-mega-i7143503376.html
Potrzebuje słuchawki do grania online i czasem w nocy żeby nikogo nie budzić no i może do słuchania muzyki.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
2. Tworzysz na konsoli grupę do gadania, zapraszasz znajomego i gracie i gadacie. Używanie komunikatorów wbudowanych w grze to największy rak i jedynym obejściem tego jest założenie swojej grupy żeby nie musieć słuchać wrzeszczących ludzi jeśli nie ma opcji wyłączenia voice chatu w grze :D
Na resztę niech odpowie ktoś inny :p
 

mc55

Użytkownik
Użytkownik
Znalazłem w sklepie (Francja) przeceniony bezprzewodowy headset PDP AG9+ dedykowany do XONE,
Czy ktoś posiada taki i może się podzielić doświadczeniem na temat działania i funkcjonalności , chodzi mi o chat w grze podczas rozgrywki ?
Pytam ponieważ nie mam tutaj konsoli aby przetestować.
Proszę o pomoc.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Znalazłem w sklepie (Francja) przeceniony bezprzewodowy headset PDP AG9+ dedykowany do XONE,
Czy ktoś posiada taki i może się podzielić doświadczeniem na temat działania i funkcjonalności , chodzi mi o chat w grze podczas rozgrywki ?
Pytam ponieważ nie mam tutaj konsoli aby przetestować.
Proszę o pomoc.
Ja posiadam taki. Kupiłem na Amazonie, mogę polecić - działa bezproblemowo, podpinasz dongla USB i tyle, chat działa normalnie. Jak dla mnie jest ok. I działa z pc, przepinam dongla i szpula.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Czy mogę podłączyć słuchawki bluetooth do konsoli? Czy tylko dedykowane słuchawki działają?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
X1/XS/XOX nie posiada BT, BT jest tylko w padzie do XOS/XOX.
 

Grizli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ktoś używał Corsair HS50 Stereo Gaming Headset ?
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Witam, szukam pomocy w wyborze słuchawek z mikrofonem, podpinanym do adaptera przy Padzie. Ktoś ma jakieś sprawdzone wytrzymałe słuchawki godne polecenia ?
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, szukam pomocy w wyborze słuchawek z mikrofonem, podpinanym do adaptera przy Padzie. Ktoś ma jakieś sprawdzone wytrzymałe słuchawki godne polecenia ?
Szukaj słuchawek Plantronics RIG 400HX. Mam je i mogę śmiało polecić.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Może pomożecie...
Szukam słuchawek bezprzewodowy do Xboxa One X do kwoty ok.500zł.
Dobrze by miały mikrofon ale nie koniecznie.
Warunek to dobra jakość dźwięku no i muszą być nowe i w kol. czarnym.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Hyperx Cloud Revolver mam, mi wystarczają :)
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Hyperx Cloud Revolver mam, mi wystarczają :)
Dzięki za odp. ale jak pisałem, interesują mnie jedynie słuchawki bezprzewodowe...

W zasadzie to wybrałem tak na szybko 2 modele :

- RAZER Thresher Ultimate Xbox One
oraz trochę droższe i ponad budżet
- PDP Afterglow AG 9 Xbox One
(jeśli te drugie mają sporo lepszą jakość od Razer'a to dołożę do nich, a jeśli nie lub różnią się niewiele to odpuszczę je w tej cenie).

Jak ktoś ma te modele, posiadał lub kiedyś użytkował to będę wdzięczny za jakieś info na ich temat...

A jeszcze jedno, bo może nie muszą być to wcale GAMINGOWE słuchawki (na mikrofonie mi nie zależy).
Może szukać coś ze słuchawek HiFi byle miały jakąś stację dokująca i możliwość podłączenia ich poprzez kabel optyczny lub jakiś sterownik USB (by można było je podłączyć z Xbox'em).
Jak ktoś zna tego typu modele warte zastanowienia się to proszę o info...
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja mam Afterglow i działają spoko. Stabilne połączenie, działają też z komputerem, maja dwa ustawiane profile dźwiękowe - jeden naturalny, drugi podbicia basów. Ja kupiłem na Amazonie, warto tam poszukać bo czasem promocję są (są teraz za 44 euro na Amazonie)
 
Ostatnia edycja:

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
ManyPL - dzięki za dobre chęci ale raczej czekałem na info odnośnie jakości dźwięku i tp. A to że działają spoko to raczej logiczne w tej cenie :)
 

Do góry Bottom