Słuchawki XBOX

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Hej, próbuje podłączyć pod pada Elite słuchawki które dostałem w zestawie z S8. Słuchawki działają prawidłowo w sensie dają dźwięk, mogę mówić na grupie.

Problem w tym że chciałbym wyłączyć dźwięk w słuchawkach (dźwięk z gry) a zostawić tylko głos osoby z grupy. Dodatkowo odpalam gry z Xboxa 360 i tam jedyna opcja to wyciszyć dźwięk do 1 ale to nic nie zmienia słuchawki nadal działają z taką sama głośnością przez co podczas gry ledwo słyszę osobę po drugiej stronie.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hej, próbuje podłączyć pod pada Elite słuchawki które dostałem w zestawie z S8. Słuchawki działają prawidłowo w sensie dają dźwięk, mogę mówić na grupie.

Problem w tym że chciałbym wyłączyć dźwięk w słuchawkach (dźwięk z gry) a zostawić tylko głos osoby z grupy. Dodatkowo odpalam gry z Xboxa 360 i tam jedyna opcja to wyciszyć dźwięk do 1 ale to nic nie zmienia słuchawki nadal działają z taką sama głośnością przez co podczas gry ledwo słyszę osobę po drugiej stronie.
Podpinasz słuchawki do pada, wciskasz logo Xboxa na padzie, przechodzisz na koniec na ustawienia, dźwięk i tam są takie suwaki. Przesuń sobie jeden suwak na ludka, a nie na pada. Ludek to dźwięki z grupy, a pad to dźwięki z gry. Ja mam ustawione, że na ludku mam odbite jedno od brzegu i jest git. Nie trzeba wyłączać całych dźwięków ;)

Do góry Bottom