Słuchawki

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Słowo się rzekło, obiecałem młodemu sluchawki bezprzewodowe. Widział ktoś w dobrej cenie Arctisy 9x albo Astro 50? Albo jakaś inna propozycja? Ma ktoś i poleca czy odradza te o których myślę?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Posiadam Astro A50 ale na PS4 są spoko. Mam tez TurtleBeach Elite 800X są takie sobie , czasami występują problemy z łącznością.
Co mogę powiedzieć o Steelseries? Mam 840 ale ich nie dostaniech chyba już nowych nigdzie (mogę się mylić, mam je od 3 lat) Używam też Arctis Pro Wireless i tu dzwięk jest bardzo dobry , dokupiłem Gamedac z tym że wtedy one działają na przewodzie. Są bliźniacze konstrukcyjnie do Arctis 9X i myśle że to będzie najlepszy wybór. (Słuchawki działają tak jak pad bezprzewodowo się łączą z konsolą bez żadnych przystawek itp...

 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mialem TB 700 i padła bateria... nie chcę tej firmy znać ;) Jeszcze Lucidsound polecają ale u nas nie ma szans raczej kupić.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
:arghh:Arctisy na razie niedostępne, i cena 750 zeta, żałuję że nie kupiłem jak była promocja po 600 zł. Teraz na taką promkę to nie ma co liczyć
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Słowo się rzekło, obiecałem młodemu sluchawki bezprzewodowe. Widział ktoś w dobrej cenie Arctisy 9x albo Astro 50? Albo jakaś inna propozycja? Ma ktoś i poleca czy odradza te o których myślę?
Od kiedy się przesiadłem na Astro A20 to nie chcę innych :) Wiem że A50 są mega wyżej , jesli chodzi o A20 są bezprzewodowe , dzwięk jest moim zdaniem bardzo dobry , 1 ładowanie to jest około 16h grania , kupiłem je W xkom chyba za 640 zł.
 

Do góry Bottom