[] flash lt / ltu / rgh fat slim

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
Flash konsole FAT = 40zł
Flash konsole Slim, wyprodukowane do lipca 2011 r. = 80 zł
produkowane od sierpnia 2011 r. = 100 zł. (odczyt DVDKey + wymiana PCB napędu)
----------------------------------------------------
RGH FAT i SLIM

Montuje chipy DGX/RGX, x360run, x360ace, CR3Lite, Squirt, Matrix, Coolrunner

Montaż oraz konfiguracja emulatorów Wasabi360, XKey360

- instalacja DUAL NAND

========================================

Modyfikacja konsol PSP, PS2, PS3, Wii

Masz pytania - pisz.
 
Ostatnia edycja:

nesh007

Świeżak
Świeżak
Miałem przyjemność przerabiać mojego xboxa u tego użytkownika. Śmiało mogę polecić go innym osobom- wszystko przebiegło sprawnie, konsola działa i czyta gry, otrzymałem instrukcję jak użytkować konsolę z RGH, wgrano mi kilka gier, a cała procedura przerabiania trwała bardzo krótko. Polecam :)
 

koczkodan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kolego posiadam 2 konsole fat z tego jedna przed, druga po felernym 14699 obie sa arcade i jedna slimke mam - w związku z tym że kolega z tego forum mówi że nie każdą (80%) FAT po 14699 da się przerobić na rgh, chciałem się dowiedzieć czy to prawda czy też nie?
 

Adrian Kostyk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przeróbka RGH Slim'a na najnowszym dashu przebiegła, przebiegła bardzo szybko i niezwykle sprawnie, kontakt mailowy i telefoniczny wzorowy, jak i face2face bez zarzutów:p Kolega wyjaśni co i jak i podrzuca na płytce tutoriale do RGH. Z czystym sumieniem polecam w Słupsku i okolicach:)
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
- up -
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
- up -
 

pawel1981

Świeżak
Świeżak
Kilka dni temu przerobiłem u Kolegi mojego xboxa i rewelacja wszystko super działą. Gorąco polecam:)
 

guciokw

Świeżak
Świeżak
Witam przerabiałem z kolega xboxa u tego użytkownika bardzo miła obsługa klienta wszystko odbyło sie bardzo szybko w 1000000000000% polecam tego pana zna sie na rzeczy:d
 

bebzun181

Świeżak
Świeżak
Witam xbox 360 jasper przeróbka RGH wszystko działa bardzo dobrze miła obsługa wszystko wytłumaczone co i jak ;] bardzo szybko wykonana usługa . Bardzo polecam :)
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
-= Zapraszam =-
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
-= Zapraszam =-
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
-= Zapraszam =-
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Xbox 360 jasper arcade na lt+ 3.0. Szybko konsola została przerobiona i przy okazji wyczyszczona. Polecam ;)
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
-= Zapraszam =-
 

deadshot

Świeżak
Świeżak
Również wszystkim polecam błyskawicznie i wszystko działa polecam gorąco. moja konsola falcon. LT śmiga aż miło
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
-= Zapraszam =-
 

mirasmra

Świeżak
Świeżak
Jestem szczęśliwym użytkownikiem RGH polecam Marjooo wszystkim na forum super profesjonalista szybka przeróbka i bardzo miły kontakt!
 

Przemcio36

Świeżak
Świeżak
przerobka

Mialem przyjemnośc przerabiac konsole pod RGH u marjooo, wszystko przebieglo szybko i sprawnie. bardzo dobry kontakt nawet po wykonaniu uslugi. pelen profesjonalizm, dodatkowe instrukcje i programy. polecam
 

lajan2

Świeżak
Świeżak
Jestem od kilku dniu szczęśliwym posiadaczem przeróbki od marjooo , i polecam gorąco:)
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
-= Zapraszam =-
 

Do góry Bottom