SmacDown vs Raw 09

-Torreno-

Banned
Użytkownik
Elo!
Mam problem z osiągnięciem
A year in the life za 100pkt
Przeszedłem 2 zawodnikami 2 razy karierę
Wygrałem wszystkie mecze/pasy
I się nie zalicza;/
 

miet

Użytkownik
Użytkownik
Zaczynasz 1 kwietnia, dokladnie rok przed Wrestlemania XXIV. Jesli jestes w brandzie Raw to grasz az osiągniesz minimalny prog gwiazdek. Potem mozesz stoczyc walke o pretendenta do tytulu. Kiedy nim zostaniesz pojawi sie opcja walki o pas. Z tym jednak, ze walka o kazdy pas odbywa sie na gali PPV (w tym wypadku pewnie bedzie to Backlash). I np. jesli masz powiedzmy 12 kwietnia, a gala jest 21 to jesli wybierzesz walkę o tytul gra automatycznie przesuwa Cię na Backlash i "omija" zwykle cotygodniowe walki Raw. Zeby zdobyc achievement musisz rozegrac wszystkie walki na Raw i na galach PPV. Dlatego kiedy masz opcje walki o tytul graj normalne mecze na Raw (wybierz Normal Match) i kiedy dojdziesz do daty gali PPV mozesz zagrac o tytul (Championship Match). Najwazniejsze ! : nigdy nie skipuj zwyklych walk Raw/Smackdown/ECW. Osiągniecie wpadnie po Wrestlemani XXIV.
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
A moge stosować dq??
I czy na każdym ważnym dniu typu blacklash mam walczyć o pas?
oraz czy muszę zdobyć all pasy?czy wystarczy zdobyć jeden i jechać przez mecze a na ważnych meczach walczyć o niego?
 

miet

Użytkownik
Użytkownik
Sorry, ze tak pozno, ale nie zaglądalem. Więc nie musisz zdobywac zadnego pasa, wystarczy, ze rozegrasz 64 spotkania (wg. tego co Ci napisalem, nie pomijając zadnego Raw/Smackdown/ECW) od 1 kwietnia do 1 kwietnia roku następnego.
Ja zdobylem achiev. tak : wlączylem dq i walczylem o pas Intercontinental, i tylko walilem przeciwnikow z krzesla. Nie zdobylem zadnej gwiazdki, a na galach PPV typu Backlash walczylem normalne walki (nie o pas). Nie musisz zdobywac zadnego pasa, nawet nie musisz wygrac chocby jednej walki !
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
Ok bardzo dziękuje właśnie sprawdzam czy sposób zadziała:)

Mam jeszcze problem z archivem aby wdać 5 gwiazd do hall of faramer(czy jakaś tak) z powodu braku chęci;/ komu sie chce tyle grac..?
 

rey619

Świeżak
Świeżak
Ja mam problem jak zrobic indukt 5 superstars to hall of fame
Pomozecie mi??
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
Ja mam problem jak zrobic indukt 5 superstars to hall of fame
Pomozecie mi??
To jest najgorsze osiągniecie sam mam 900/1000
Musisz 5 postaciami przejść karierę do końca i zdobyć wszystkie pasy.
 

rey619

Świeżak
Świeżak
Nie juz wiem jak to zrobic ;)
Musisz najpierw zdobyc 6 pasow w tym hardcore championship(zeby odblokowac table match).
Gdy juz zdobedziesz 6 pasow nie walczysz o nastepne tylko bronisz jednego z nich 3 razy w table match-u.
Gdy to zrobisz pojawia sie napis you superstar induct to hall of fame i wtedy zaczynasz kolejna kariere :yeye:
 

Do góry Bottom