SMACKDOWN vs RAW 2010 - problem

nowiknowik

Użytkownik
Użytkownik
Hejka,mam małe pytanko odnośnie w/w gierki;)
A mianowicie,rozpoczynam karierę i jest dostępna taka rameczka,w której widnieje kilku gości,a na samej górze niewidoczny gościu i pas mistrzowski.
Rozwalam tych gości poniżej,za każdego 5 gwiazdek,ale nie mogę powalczyć o pas,ponieważ ie jest to do odpalenia,wie ktoś o co biega:(
Mogę jedynie odpalać kolejne walki z powalonymi gościami,ale teraz odpala się "walka o walizkę".
Z góry dzięki za odpowiedź,lub ewentualne sugestie:)
pozdrowionka
 

Forza3Fun

Świeżak
Świeżak
może mi ktoś powiedzieć jak się włącza walki w klatce. ?
 

kamien89

Użytkownik
Użytkownik
w wyborze walki masz coś takiego jak steel cage czy jakoś tak to jest walka w klatce jak się nie mylę. Swoją drogą wg mnie dobry wrestling skończył się w 2007 roku. Pozdrawiam
 

szprucho

Banned
Mam pytanie. W Road to Wrestlemania jak wybrałem Johna Cene to walcze w Tag Teamie z Triple H i muszę wygrać walkę po tym jak przeciwnicy wykonają 2 finishery jeżeli dobrze zrozumiałem. Nie wiem jak to zrobić ponieważ czekam, nic nie robię i jak gościu może wykonać finishera to tego nie robi... i można tak cały czas... Przeciwnikami są The Mizz i John Morison. Jak ktoś to przeszedł to niech powie jak.
 

Maryd

Banned
Użytkownik
hmm sproboj dac ich na stol za ringiem i jak nie bedzie mogl sie ruszyc , to bedziesz mial opcje 'finish' on wtedy skoczy na niego , polamie stol i gites ; ] ja tak zrobilem KO 'Kinowi' =d
 

grzesiek34232

Użytkownik
Użytkownik
nowiknowik chyba musisz wybrac 1st contender match i jak wygrasz to potem dajesz championship match i walczysz o pas.
 

adaxus

Użytkownik
Użytkownik
Mam kilka pytań:

1. Jak wyjąć przedmiot z pod ringu ?
2. Jak rozłozyć stół albo podnieść go z ringu ( nie zawsze sie da "A" ) ?
 

nowiknowik

Użytkownik
Użytkownik
nowiknowik chyba musisz wybrac 1st contender match i jak wygrasz to potem dajesz championship match i walczysz o pas.
będę próbował dalej,chociaż tracę cierpliwość,bo za cholerkę nie mogę cyknąć walizeczki:(
 

urban21

Użytkownik
Użytkownik
może tęz być hellinthecell
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
Mam pytanie. W Road to Wrestlemania jak wybrałem Johna Cene to walcze w Tag Teamie z Triple H i muszę wygrać walkę po tym jak przeciwnicy wykonają 2 finishery jeżeli dobrze zrozumiałem. Nie wiem jak to zrobić ponieważ czekam, nic nie robię i jak gościu może wykonać finishera to tego nie robi... i można tak cały czas... Przeciwnikami są The Mizz i John Morison. Jak ktoś to przeszedł to niech powie jak.
O ile dobrze pamiętam ty masz zrobić po 2 finishery na głowę mizz'owi i morisonowi.
 

szprucho

Banned
Dzięki wielkie. Pomogło.
 

rosolak100

Użytkownik
Użytkownik
Mam kilka pytań:

1. Jak wyjąć przedmiot z pod ringu ?
2. Jak rozłozyć stół albo podnieść go z ringu ( nie zawsze sie da "A" ) ?
wyciadasz na A ale jak ja zauwarzyłem to tylko z 2 stron ringu po na pozostałych 2 wchodzi na ring a jak cos lezy na ringu to wmoim przypadku nie udało mi sie tego podnieść bo na A nie zawsze działa wiec wychodziłem z ringu i brałem przedmiot jeszcze raz:)
 

niedziela14

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja mam pytanie czy można w jakis sposób zdobyc finishera w royal rumble(oprócz tych kilku osób które maja Fire up)?
 

dpk

Użytkownik
Użytkownik
Każdy może mieć naładowanego finishera w royal rumble matchu. Wystarczy tylko nawalać przeciwnika tak długo, aż naładuje się finisher. A "Fire up" to jest tylko taka umiejętność zawodnika, która zwiększa ilośc finisherów do trzech poprzez wciśnięcie jednocześnie przycisków RB+Y, gdy jest już naładowany jeden finisher.
 

Do góry Bottom