Smackdown vs Raw 2012

jacq64

Świeżak
Świeżak
Nagrałem ostatnio grę Smackdowan vs Raw i kiedy chcę włączyć wyskakuje komunikat, że potrzebna jest aktualizacja. I tu moje pytanie: czy to jest aktualizacja dashboardu i usunie mi flasha czy nie? Raz już tak zrobiłem z Rugby world cup 2011 i musiałem jeszcze raz flashować.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie ma takiej gry co piszesz, wiec zdecyduj czy chodzi o Smackdown vs Raw 2011 czy WWE 12, to roznica jest i to znaczaca w tej sprawie
 

jacq64

Świeżak
Świeżak
No tak, jednak nie SvR a już WWE 12.
 

szymi901

Świeżak
Świeżak
Witam, mam podobny problem. Mianowicie jakis czas temu powypalalem kilka gier na x360. Wszystkie smigaly bez problemu. Jednak przez jakis czas kosnole oddalem mojej siostrzenicy. Dzisiaj konsola do mnie wrocila i niestety przy odpalaniu gier ktore ostatnio wypalalem prosi mnie o aktualizacje. Wszystkie wczesniejsze piraty dzialaja bez problemu, natomiast z tymi co wypalalem ostatnio jest juz wiekszy problem. Co ciekawe, kiedy wyciagne dysk te gry znowu dzialaja. Probowalem robic format dysku, jednak to nic nie dalo. Czy ktos ma jakis pomysl jak moge sobie poradzic z ta sytuacja? Z gory dziekuje
 

Do góry Bottom