Śnieżny Burnout

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niestety (dla niektórych stety) nie chodzi tu o Burnouta. A więc czego dotyczy ten news?

Kojarzycie serię SSX? Jeśli nie, to wyjdź stąd, jeśli tak to mam dla Was kilka nowych informacji dotyczących nowej odsłony - Deadly Descents.



Zacznijmy od tego, że SSX będzie w pełni współpracował z Kinectem, spodziewajcie się czegoś na podobę zjazdu pontonem w Kinect Adventures. Oczywiście 'corowi' gracze nie zostaną pokrzywdzeni i opcja gry na padzie nadal będzie na pierwszym miejscu.

Za grę nadal odpowiada EA Sports. Porównanie do gry Criteriona ma na celu ukazanie, że gra będzie szybka, efektowna i... zaje*ista :) W grze znajdziemy nowy tryb "Race It, Trick It, Survive It", czyli coś jak Eliminator z Burnouta.

Gra będzie miała też kilka nowych smaczków, np. na wysokich szczytach będziemy mieć ograniczony tlen (czyt. musimy szybko zjechać, żeby przeżyć), będą lawiny, itp.

Ostatnią nowinką dotyczącą tej gry jest wprowadzenie znanej z nowego NFS'a opcji - autologu. Każdy kto grał w Hot Pursuit wie na czym to polega. Dla mniej obeznanych z tematem - już wyjaśniam. Każdy nasz zjazd będzie mierzony czasowo lub punktowo (robienie trików, itp.). Cała zabawa polega na tym, że będąc podłączonym do XBL, czy PSN będziesz miał możliwość pokonywania czasów swoich znajomych. Brzmi banalnie, ale uwierzcie - gdy raz się zacznie, zostaje się przy tym na wiele godzin ;)

To tyle, nowego SSX'a spodziewajcie się pod koniec 2011.

Do zobaczenia na stoku!

Dla XBOXforum - QwerTaj

Zainspirowane informacjami od vg247 i Gamezilli.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Za grę nadal odpowiada EA Sports. Porównanie do gry Criteriona ma na celu ukazanie, że gra będzie szybka, efektowna i... zaje*ista :) W grze znajdziemy nowy tryb "Race It, Trick It, Survive It", czyli coś jak Eliminator z Burnouta.

Burnout nie jest zaje... ani efektowny :) Ale SSX jest świetne i czekam na ten nowy tytuł z niecierpliwością :)

Edit: I nie mów że ty napisałeś tego news'a bo połowa zerżnięta jest z tego Gamezilla.pl
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Jakoś nie rajcuje mnie ta gra,a burnout jest ********* !
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Edit: I nie mów że ty napisałeś tego news'a bo połowa zerżnięta jest z tego Gamezilla.pl
No wow, trudno, żebym wyciągnął te informacje od producenta gry. Tak to już jest, że portale/ludzie biorą informacje od innych źródeł i przeredagowują to na 'swój' język. Gamezilla wzięła to od vg247, a ja wziąłem od Gamezilli.

Lepsze to, niż kopiuj/wklej, ale przyznaję, że mogłem podać źródło, zaraz to poprawię.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
obstawiam ze bedzie srednio, mozliwe ze przekombinuja.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
SSX to była moja pierwsza styczność z grami konsolowymi, czasy PSone :)
Więc na tego nowego czekam, bo nie ma to jak arcadowe zjazdy snowboardowe ze skokami na 50m ;D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie kojarze serii SSX i nie wyszedłem :D mistrz zła
 

loRdRumek

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętam SSX jeszcze na xboxa <3 Czekam ;)
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Nigdy nie grałem w SSX :p ale w tą cześć na pewno zagram bo lubię takie klimaty:D
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Hmm może być ciekawie:) Zresztą zobaczymy:)
 
R

rowerser

Guest
Cudowny tytuł rodem z wp.pl lub faktu.
 

djcsm

Użytkownik
Użytkownik
SSX! Taaak! Uwielbialem te gre... pamietam jak oralem w nia na nokii n-gage i PSP. To bylo to... zawsze czekalem na odpowiednik tej gry na kloca, wreszcie sie doczekalem... Mniam. Czekam!
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Może być niezłe,trzeba będzie się zainteresować.No i fajnie,że też pod Kinect.
 

Do góry Bottom