Sniper Elite 5

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gra w 2022 roku a patrząc na modele postaci i otoczenia mam wrażenie że gram w jakiegoś remastera z 2015...
serio spodziewałem się nieco więcej

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wydaje mi się że to wszystko kosztem naprawdę dużej płynności. Mnie się podoba póki co, choć ideału nie ma. W pierwszej misji świetna mapa, duża wolność wyboru, ale z kolei irytują nie do przebycia, niskie płotki. Poza tym brakuje wiele lokacji niewykorzystanych, brakuje takich mniejszych fabularnych misji pobocznych. Druga misja mnie trochę zmęczyła, to był bardziej Hitman. Póki co najbardziej daje się we znaki brak innowacji.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Szczerze powiedziawszy coś dużo się o tym tytule mówi a nie miałem okazji grać w ani jedną część :D Czy ta gra ma jakiś potencjał, czy raczej dupy nie urywa ? :) Nie wiem, czy kupować pozostałe części i nadrabiać zaległości :p

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szczerze powiedziawszy coś dużo się o tym tytule mówi a nie miałem okazji grać w ani jedną część :D Czy ta gra ma jakiś potencjał, czy raczej dupy nie urywa ? :) Nie wiem, czy kupować pozostałe części i nadrabiać zaległości :p
Jak lubisz się skradać to tak . Strzały z daleka z x-rayem są niezłe ale mi się znudziły po pewnym czasie. Grałem w 4kę(byław plusie i w pasie) i chyba 3kę. Powtarzalne te części tak bardzo że nie jestem już pewien. Więc od początku serii nie zaczynałbym.

Do góry Bottom