Sniper Elite V2 LT.3.0 Aktualizacja

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Siema, nagrałem SE V2 i przy uruchomieniu wyskakuje mi aktualizacja i nie wiem czy to robić ? nie wiem czy nie usunie mi przeróbki czy coś ? Mam dasha 2.0.14719.0 i LT.3.0. Mogę śmiało aktualizować ?
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
to masz najnowszego Dasha : 2.0.14719.0
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jeśli chce z gry to aktualizuj.
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
no to robię to ;)

wszystko działa dzięki za szybkie odpowiedzi. Do usunięcia
 

panfior

Świeżak
Świeżak
ja tez aktualizowałem, ale u mnie nie działa. Mam LT 3.0 i takiego samego dasha. O co chodzi ? i co mam robić?
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
#up wyjaśnij w jaki sposób nie działa wyskakuje coś ?? bo wiesz jak napiszesz że nie działa to jest trudno określić przyczynę.
 

bert93

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam tak samo jak chce pograć w Kinect Sports Season Two przez neta też prosi o aktualizacje a nie dawno już aktualizowałem.Też najnowszy dash i LT 3.0.Czekam aż panfior wyjaśni dlaczego jemu nie działa.
 

Tofu212

Banned
jak się ma dasha 14xx i lt3.0 to wina jest w ripie złe nagrany
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
nagrajcie ImgBurn z Toturialem który jest tu na stronie i powinno działać, mi działa.
 

Tofu212

Banned
imgburn to shit jakby co to clonecd i dobra płyta ,nawet nie trzeb skanować abgx360 to xgd2
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
jaki shit jak wszystkie gry tym nagrywam i działają bez problemu, i łatwy w obsłudze.
 

Tofu212

Banned
ja nagrywam na maxellach i imgburn kładzie jedną za drugą a clone nie dlatego shit
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
ja tez aktualizowałem, ale u mnie nie działa. Mam LT 3.0 i takiego samego dasha. O co chodzi ? i co mam robić?
Usunęło Ci LT?
 

Do góry Bottom