Sniper Ghost Warrior Contracts nowym shooterem od CI Games

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


CI Games nie rezygnuje z marki Sniper Ghost Warrior. Rodzime studio pracuje nad produkcją z podtytułem „Contracts” i wkrótce powinniśmy zobaczyć pełną prezentację gry. Aktualnie informacje o grze znalazły się w bardzo nietypowym miejscu.

Sniper Ghost Warrior 3 nie zaprezentował w dniu premiery oczekiwanej jakości, ale CI Games systematycznie naprawiało produkcję. Tytuł otrzymał wiele aktualizacji oraz został nawet powiększony o tryb multiplayer.


Marek Tymiński, prezes CI Games, kilka miesięcy temu informował, że jego studio zamierza odejść od gier z segmentu AAA i zaoferować „mocne portfolio jakościowych gier”, ale prawdopodobnie plany zostały zmienione.

Deweloperzy nie mówią tego jeszcze wprost, jednak na stronie Europejskiego Biura ds. Własności Intelektualnej pojawiła się informacja o „Sniper Ghost Warrior Contracts”. W rezultacie gra powinna zostać ujawniona w przeciągu następnych miesięcy.

Trudno aktualnie powiedzieć, czy CI Games skupiło się na przygotowaniu nowej pozycji dla PlayStation 4, Xboksów One oraz komputerów osobistych, ale autorzy posiadają dopracowany silnik, który można w ciekawy sposób wykorzystać .

Studio nie potwierdziło też swoich kolejnych planów, jednak możemy mieć pewność, że CI Games nie pracuje nad Lords of the Fallen 2 – nad tym projektem czuwa zewnętrzna ekipa.


 

Do góry Bottom