Sony chce rządzić wszystkimi

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kazik321

Użytkownik
Użytkownik
To tylko twoje zdanie, pad od x'a jest dopasowany do wiekszosci gier ktore na niego wychodza, ale np taka bijatyka? dziecko neo tylko powie ze lepiej sie bic na padzie od x'a.
Dokładnie, w bijatyki czy slashery na padzie od x'a nie da się grać
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Dokładnie, w bijatyki czy slashery na padzie od x'a nie da się grać
Ach tam sie nie da... oczywiscie ze sie gra gorzej niz na PS3 ale da sie i to bardzo dobrze... kwestia wyczucia poprostu
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
co do bijatyk czy slasherów to grałem w kilka i na PS2 i teraz na moim Xboxie szczerze? ja różnicy nie widzę...
Bo co jak dziecko będziesz grał na strzałeczkach bo nie wiesz do czego są gałki a w padzie do Xboxa jest zwalony krzyżak to już że źle i okropnie?
 

damian1690

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli wy nie umiecie grać na padzie od X w slashery ti albo macie po 14 lat albo powinniście zmienić forum na kurnika:D
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
najlepszy według mnie jest pad od X :D
 

XBoY

Użytkownik
Użytkownik
kto pozwala na takie tematy? co ma news o ps3 do forum xboxa ? za coś takiego powinny lecieć bany albo warny
 

tobi0688

Użytkownik
Użytkownik
kto pozwala na takie tematy? co ma news o ps3 do forum xboxa ? za coś takiego powinny lecieć bany albo warny
Iks boju to czytaj ze zrozumieniem, i bedziesz wiedzial ze ten temat tu pasuje.

ps.
Janol23 bo masz x'a, jakbys mial ps3 to bys mowil ze od ps3 :) ja mam obie konsole, do tego pegazusa i wole pada od begaza ten to dopiero lekki i wygodny.

Jeszcze chcialbym dodac ze temat jest zle nazwany, ze sony robi pada nie znaczy ze ms musi go dolaczac do x'ów, wiec tu nie ma nic do rzeczy, ze sony chce rządzić.
 

XBoY

Użytkownik
Użytkownik
Iks boju to czytaj ze zrozumieniem, i bedziesz wiedzial ze ten temat tu pasuje.

ps.
Janol23 bo masz x'a, jakbys mial ps3 to bys mowil ze od ps3 :) ja mam obie konsole, do tego pegazusa i wole pada od begaza ten to dopiero lekki i wygodny.

Jeszcze chcialbym dodac ze temat jest zle nazwany, ze sony robi pada nie znaczy ze ms musi go dolaczac do x'ów, wiec tu nie ma nic do rzeczy, ze sony chce rządzić.
sony boju to jak byś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że ten tamat tu nie pasuje, sony robi uniwersalny kontroler i tyle.
 
Xkloc ma wieksze pady ale wygodniejsze a co jesli to bedze pad ksztaltem PS??tragedia
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie widzę różnicy. Grałem na obu padach i jest ok - kwestia przyzwyczajenia.
 

Kazik321

Użytkownik
Użytkownik
co do bijatyk czy slasherów to grałem w kilka i na PS2 i teraz na moim Xboxie szczerze? ja różnicy nie widzę...
Bo co jak dziecko będziesz grał na strzałeczkach bo nie wiesz do czego są gałki a w padzie do Xboxa jest zwalony krzyżak to już że źle i okropnie?
Co tak nerwowo... mówię co myślę i nie chodzi o krzyżak (nie wiem w jakiej grze grałeś na krzyżaku :? ) tylko o przyciski X,Y,B,A (grając po dłuższym czasie palce bolą).
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
Co tak nerwowo... mówię co myślę i nie chodzi o krzyżak (nie wiem w jakiej grze grałeś na krzyżaku :? ) tylko o przyciski X,Y,B,A (grając po dłuższym czasie palce bolą).
tak to ile grałeś mnie nie bolą po 13 godz :D wiem że przesadziłem w ferie :D 13 godz dziennnie lol
 

kobzuch

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli Sony zrobi pada uniwersalnego, to najpewniej nie będzie on klonem tego od x'a czy ps3. Ma być uniwersalny (chociaż wątpię, by celowali też w wii), więc wcale nie musi przypominać tych, które już zrobiono. Mam taką cichą nadzieję, że wymyślą coś naprawdę oryginalnego. Grałem na obydwu konsolach i jeden, jak i drugi mi pasują (nie grałem na wii :( ale to dla innych dzieci :) ).
Marzę po cichu o takim kontrolerze, w który włożę paluchy i będzie wyczuwał moje najdrobniejsze ruchy, będzie tworzył integralną część obydwu dłoni (nie mam na myśli tych durnych klipsów na palce, czy rękawicy).
Zobaczę co wymyślą skośnoocy (nie chcę tu nikogo obrazić, dla mnie to przymiotnik pozytywny) i wtedy będę najwyżej psioczył.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom