Sony potwierdza! Premiera PlayStation 4 w Polsce już w listopadzie!

K0TAKU

Banned
Użytkownik


Oficjalny profil PlayStation Polska na Facebooku poinformował, że można już składać przedpremierowe zamówienia na ich nową konsolę w sklepie RTV Euro AGD.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt znajdującej się w ofercie daty premiery nowej konsoli. Jest nią listopad 2013.

Możemy zatem wnioskować, że właśnie w listopadzie pojawi się nowa konsola Sony w Polsce. Oznaczałoby to, że centrala trochę zmieniła plany, ponieważ pierwotnie PlayStation 4 miało pokazać się na rynku w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

Jako ciekawostka – sklep oferuje PS4 w kwocie 1790zł.

źródło : http://strims.pl/s/Gry/tb/g0pmut/sony-potwierdza-premiera-playstation-4-w-polsce-juz-w-listopadzie
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No i pięknie... kilka miechów i PS4 będzie na półkach :)
Ciekawe co odpowie na to M$
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wezmę na raty 24x0% z miesięczną ratą wynoszącą..... zero złotych :D
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Super miła niespodzianka i cena super bo czysty przelicznik z euro, jeden euro na dzień dzisiejszy to 4,21 x 399 euro daje nam 1679 zł i 79 groszy, a w sklepie kupimy za 1790 zł :) więc brawo, a tym bardziej że był hejt że sklepy w PL będą ostro zawyżać cenę w dniu premiery.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Super miła niespodzianka i cena super bo czysty przelicznik z euro, jeden euro na dzień dzisiejszy to 4,21 x 399 euro daje nam 1679 zł i 79 groszy, a w sklepie kupimy za 1790 zł :) więc brawo, a tym bardziej że był hejt że sklepy w PL będą ostro zawyżać cenę w dniu premiery.
*Zarówno data premiery jak i cena konsoli nie zostały jeszcze ostatecznie potwierdzone przez producenta i mogą ulec zmianie

source : Sony PlayStation 4 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
*Zarówno data premiery jak i cena konsoli nie zostały jeszcze ostatecznie potwierdzone przez producenta i mogą ulec zmianie

source : Sony PlayStation 4 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
Przeczytaj jeszcze raz!!! (Na dzień dzisiejszy to 4,21 euro) przecież wiadomo że cena będzie się wahać, i tak jak złotówki!!!
 

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
No i pięknie... kilka miechów i PS4 będzie na półkach
Ciekawe co odpowie na to M$
Mam nadzieję ,że dobrze odpowie bo to co się dzieje w M$ to parodia.
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Super miła niespodzianka i cena super bo czysty przelicznik z euro, jeden euro na dzień dzisiejszy to 4,21 x 399 euro daje nam 1679 zł i 79 groszy, a w sklepie kupimy za 1790 zł :) więc brawo, a tym bardziej że był hejt że sklepy w PL będą ostro zawyżać cenę w dniu premiery.
Ja i tak kupię konsolę tam gdzie będzie ona sprzedawana w dolarach , a nie euro. 399$ ,a 399E to dla mnie duża oszczędność. Starczy co najmniej na dodatkowego pada.
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
yeahhh a mam pytanie kiedy bedzie premiera battlefielda 4 na PS4 ?:D bo moze beda jakies PACKI np PS4 plus jakas gra ;D np bf4:D
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
No i szybka odpowiedź ze strony Sony :) Ciesz mnie fakt że jeszcze w tym roku pogramy na Ps4 :) a cena nie jest aż tak straszna ;p
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
A listopad to nie są okolice świąt :p? Spoko.
Ja jedyne czego bym chciał od MS to premiera na całym świecie, nieważne czy szybciej czy później od ps, mogę nawet poczekać do stycznia 2014, ale nie chcę jej sprowadzać, za dużo zachodu :C
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Brawo Sony, oby cena się utrzymała na tym poziomie :) to będzie ok.
 

Łukasz%

Użytkownik
Użytkownik
13 albo 21 listopada tak podają nieoficjalnie :p
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Ja i tak kupię konsolę tam gdzie będzie ona sprzedawana w dolarach , a nie euro. 399$ ,a 399E to dla mnie duża oszczędność. Starczy co najmniej na dodatkowego pada.
Jak chcesz :) oby ci się udało.

Wysłane listem poleconym. (Tapatalk 2)
 

dziarkos14

Banned
Cena kusząca, a więc myślę, że już mogę odkładać.
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
yeahhh a mam pytanie kiedy bedzie premiera battlefielda 4 na PS4 ?:D bo moze beda jakies PACKI np PS4 plus jakas gra ;D np bf4:D
W dniu premiery będą sprzedawane Bundlepacki, PS4+BF4+PS+ za 499$, czyli za cenę czystego xOne. ;-)

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom