Soul Calibur IV będzie wymagał dysku twardego

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

michcio56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Być może pamiętacie jeszcze zamieszanie, które wywołał Burnout Paradise na X360. Okazało się, że aby skorzystać z trybu multi na X360 musimy mieć konsolę z dyskiem twardym. Oczywiście dysk można dokupić a stosowna informacja widniała na pudełku, tylko kto czyta wymagania gier na konsole? W przypadku Soul Calibur 4 sprawa jest jasna. Gra do poprawnego działania wymaga dysku twardego, co oznacza iż posiadacze wersji Arcade będą musieli obejść się smakiem.

Jest to bardzo ciekawe, gdyż do tej pory gry większość gier na X360 dysku nie wymagała. Poza tym interesujące jest co też drzemie w Soul Calibur 4, że wymaga on "twardziela".

Źródło: gry.wp.pl

Ja mam nadzieje że dysk będzie potrzebny tylko do rozgrywki multiiplayer :-* bo jak nie to musze kupic twardziela :'( :'( :'( :'(

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV będzie wymagał dysku twardego

całe szczęście że dokupiłem do konsolki HDD :) nie wiem jak bym mógł obyć się bez tej gry 8)

papux

Użytkownik
Użytkownik

Pomyśl dwa razy zanim napiszesz plotkarski news.
Zobacz Soul Calibur 4 jakie ma wymagania z potwierdzonych źródeł a będziesz wiedział że żadnego dysku do działania nie wymaga.

michcio56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

To podaj mi linka do potwierdzonych informaci że Soul Calibur 4 nie potrzebuje HDD

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Pieprzenie. Po co wypisywać takie głupoty? O GTA4 też trąbili, że nie ruszy bez dysku...

cux

Użytkownik
Użytkownik

michcio56 napisał:
To podaj mi linka do potwierdzonych informaci że Soul Calibur 4 nie potrzebuje HDD
Informacja zostala juz dawno zdementowana, to byl zwykly blad na stronie, ktory z reszta szybko poprawiono. Soul Calibur IV nie bedzie wymagal HDD jesli chodzi o Xboxa. Skad wy wypieprzacie takie stare i dawno zdementowane ploto-newsy? A zrodlo? Strona producenta, polygamia.pl i jesli mnie pamiec nie myli to nawet na tym forum w dziale Aktualnosci o tym pisalo.

gpiorzel

Użytkownik
Użytkownik

A zamiast gdybać nie lepiej się zmusić i kupić hdd?:/ Ja zanim x kupiłem upierałem się że nie jest mi potrzebny, online to sporadycznie pogram, kupiłem elite i zostało mi 60GB wolnego miejsca, a online siedze codziennie.
Co do SC4 niedawno zaczełem grać w serję (SC3 na PS2)i mile mnie zaskoczyła gierka, chętnie zagram w IV

Lebek

Użytkownik
Użytkownik

a wie ktos moze skad to gierke pobrac??

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Lebek napisał:
a wie ktos moze skad to gierke pobrac??
nikt nie wie, bo jak by wiedział to by tu nie siedział // . nawet do rymu

loudlips

Użytkownik
Użytkownik

napisales ze wiekszosc gier niewymagala dysku twardego to napisz o jakich grach mowa tych ktory go wymagaja ?

papux

Użytkownik
Użytkownik

Ja nie znam gry która na X360 nie działa bez dysku.

loudlips

Użytkownik
Użytkownik

mee too.. :D

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Dodatek do Obliviona instaluje się na dysku (Shivering island)

kosciany

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Wiec musze kupic Premium z dyskiem... hm... warto :) najlepsza bijatyka Ever :)

sebolek

Użytkownik
Użytkownik

boże to dodatek ale sam jako goła wersja "seryjna" nie potrzebuje dysku nie ?
dobra ten temat jakoś zbędnym się wydaje więc proszę cie Modzie o go wychódzenie... .

cux

Użytkownik
Użytkownik

SCIV juz jest i jakos na konsolach bez dysku uruchamia sie bez zadnych problemow...temat klozet chyba.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom