Soul Calibur IV postać

Darkoo19

Banned
Witam, odblokowałem wszystkie postacie, oprócz 1, mam ucznia veidera. Jak odblokować tą jedną postać ?



Proszę o przeniesienie do dobrego działu
 

rafciu

Użytkownik
Użytkownik
Też czasami popykam w Soul calibura i obstawiam że tą ostatnią postacią jest darth vader której się zdobyć nie da.Słyszałem kiedyś że można ja kupić przez live.Ale jak napisałem pewien co do tego nie jestem :p
 

zajczak

Użytkownik
Użytkownik
ile w sumie po odkryciu jest plansz ?
 

PeeROeSTeO

Użytkownik
Użytkownik
vader jest dla wersji na ps3 na xpudle jest yoda. mam ten sam problem co kolega Darkoo19. a i moze wiecie bo podobno w tym SC da się robić jakieś finishery. Jak to zrobic??
 

grzechu1x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tak, da się ale jest to bardzo trudne.... osobiście gram w to już prawie rok i wyszło mi 2 razy :/ Chodzi o to że gdy te kule obok energi zaczynają pulsować jasnym światłem po mocniejszym ciosie one pękają i wtedy należy nacisnąć LB lub RB już nie pamiętam i pojawia się jakby fatal z mortal'a jest to o tyle trudne, że czasu na zrobienie tego jest licho co. Pękaniu kuli towarzyszy dźwięk tłukącego szkła. Jeżeli ktoś chce to osiągnięcie polecam patrzeć w kule i po każdym ciosie klikać klawisz LB I RB
 

Yaboll

Użytkownik
Użytkownik
Vader jest dostępny na Xbox-a trzeba go jednak kupic na Marketplace, a kosztuje to 400 MSP. Więc nie wiem czy warto.
 

PeeROeSTeO

Użytkownik
Użytkownik
to ten przycisk gdzie jak go użyjesz w nieodpowiednim momencie to sie gość łapie za głowe?? i tylko to wystarczy zrobic??
 

lepek46

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi o to że tak jakby kolesiowi odpadają kawałki zbroi (chyba) i po czasie ten pasek u góry zaczyna mrugać na czerwono i wtedy naciskasz chyba LB i to cała filozofia. Rzadko się to zdarza ale się zdarza. Jak koleś ciągle blokuje to pojawia się taka szansa. Jak masz drugiego pada to weź niech ktoś cały czas bierze blok a ty go nawalaj po chwili pojawi się szansa na finishera.
 

PeeROeSTeO

Użytkownik
Użytkownik
To to jest ten cały stan Soul Crush. No już gdziesz czytałem ze takl sie to robi ale probowalem i nie udawało mi sie wiec myślałem ze jest jakis inny sposób jeszcze.
 

Darkoo19

Banned
Dziękuje za odpowiedz :D
pzdr all
 

Darkoo19

Banned
Wiem jak robić finishery :D zróbcie jak w tym poradniku YouTube - How to LEARN Soul Calibur 4 CRITICAL FINISHERS! :)
pzdr
 

HerlokPL

Użytkownik
Użytkownik
Z tym tutorialem bezproblemowo wychodzi, a VADERA można kupić na RYNKU USA za 400MSP
 

Do góry Bottom