Soul Calibur IV

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

Chyba ale nie jestem pewien mozna tylko zmodyfikowac kolory i miecz a tak do konca to nie wiem :]
 

cjb

Banned
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

jeżeli jestem nastawiony na grę tylko offline to warto pobierać ?
 

rafal19872

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

warto,warto :D
 

cjb

Banned
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

to będę musiał premium kupić i pobieram
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

zawiodła mnie ta gra - mało ciosów i combosy jakieś takie niezbyt skomplikowane. Pamiętam czasy 20 hitowych kombo ze snesa :) Grafa też nie rozpierdala :/
 

maciokoki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

calis napisał:
zawiodła mnie ta gra - mało ciosów i combosy jakieś takie niezbyt skomplikowane. Pamiętam czasy 20 hitowych kombo ze snesa :) Grafa też nie rozpierdala :/
malo ciosow? nie wiem czy malo wejdz sobie w trening np. i tak w opcje movies to zobaczysz ile ciosow jest... kombosow mowisz malo... no coz jesli chcesz zagramy razem pokaze ci ile kombosow jestem wstanie wykrzesac ze swojej postaci gwarantuje ci ze mile (lub nie) cie zaskocze kiedy bedziesz latal w powietrzu cala runde :)
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

brrr powiało grozą...
 

maciokoki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

calis napisał:
brrr powiało grozą...
nie groza tylko chce ci udowodnic ze napisales dyrdymaly

wracajac do samej gry jest ktos moze kto gral vaderem na ps3 ? mowia ze bedzie do kupienia za MP
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

Czy to najlepsza bijatyka na xa? Bo nie grałem jeszcze w żadną na x360 a bijatyki to koronny dystans konsol pamiętam czasy jak na ps1 grywało się w tekena :)
 

rafal19872

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

tymon16 napisał:
Czy to najlepsza bijatyka na xa? Bo nie grałem jeszcze w żadną na x360 a bijatyki to koronny dystans konsol pamiętam czasy jak na ps1 grywało się w tekena :)
Tak tio jest najlepsza bijatykana Xboxa 360 ;)
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

rafal19872 napisał:
tymon16 napisał:
Czy to najlepsza bijatyka na xa? Bo nie grałem jeszcze w żadną na x360 a bijatyki to koronny dystans konsol pamiętam czasy jak na ps1 grywało się w tekena :)
Tak tio jest najlepsza bijatykana Xboxa 360 ;)
A takiego...
Najlepszy jest Virtua Fighter 5 Online.
A to dowod na me slowa-"branzowe" oceny.
http://www.gamerankings.com/itemrankings/simpleratings.asp
 

miodo0o7

Świeżak
Świeżak
Odp: Soul Calibur IV

a tam najlepsza, nie najlepsza.... kwestia gustu;] mi tam gra się podoba dawno tak dłoni na padzie nie spociłem:D


I mam pytanie jeszcze... jak zmienić special equipment w edycji postaci? zebrałem pare a nie moge nic zmienić...
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

Mógłby ktoś mi wysłać na meila plik dvd do soul calibura 4 bo robiłem ale lipa tylko płytka [email protected]
 

czajnik_killer

Świeżak
Świeżak
Odp: Soul Calibur IV

Kiedy przeciwnik kolo zycia ma czerwoną kropke wystarczy przelamac blok i szybko nacisnąć LB mamy critical finish
 

balduran

Świeżak
Świeżak
Odp: Soul Calibur IV

Czy może mi ktoś powiedzieć, jak odblokować wszystkie bonusowe postacie ze Story Mode?
Po prostu nie uśmiecha mi się przechodzić całego Story Mode wszystkimi postaciami po kolei...
Odblokowałem 3 i teraz zamiast nowych, walczę z tymi które już mam odblokowane.
 

gpiorzel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Soul Calibur IV

Postacie się kupuje, character creation i kliknij na szarą postać ;)
 

Azazel

Użytkownik
Użytkownik
Jak by ktoś chciał powalczyć moj GT : AZAZEL REECHEHI zapraszam :)
 

badzik94

Banned
Użytkownik
Wszystko działa, polecam !!!
 

Almustafa

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobra gra.Na allegro mozna po 45 - 55 zł. dostać uzywaną,polecam.Szkoda ze nie mam TV FULL HD tylko jakis stary tv bo jak grałem na plazmie Full HD to grafika była zaje**** :) Polecam.
 

cinek55565

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie czy jest tryb chronicles of the sword w soul calibur 4??
 

Do góry Bottom