Witam.
Dostałem wersję kolekcjonerską Space Marine na Xboxa360 i mam mały problem. Gra "przyjechała" do mnie z Niemiec, na pudle są napisy w języku niemieckim i pytanie: czy w grze da się zmienić język (w sensie kwestie mówione, nie napisy) na angielski? Może ktoś z Forumowiczów ma tą grę i mógłby sprawdzić, czy w menu da się zmienić język? Gra jest nowa, zafoliowana i gdyby nie było możliwości zmiany języka, to wolę ją opchnąć np. na eBayu.
Dostałem wersję kolekcjonerską Space Marine na Xboxa360 i mam mały problem. Gra "przyjechała" do mnie z Niemiec, na pudle są napisy w języku niemieckim i pytanie: czy w grze da się zmienić język (w sensie kwestie mówione, nie napisy) na angielski? Może ktoś z Forumowiczów ma tą grę i mógłby sprawdzić, czy w menu da się zmienić język? Gra jest nowa, zafoliowana i gdyby nie było możliwości zmiany języka, to wolę ją opchnąć np. na eBayu.