Space Marine - wersja kolekcjonerska.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

borias

Świeżak
Świeżak
Witam.
Dostałem wersję kolekcjonerską Space Marine na Xboxa360 i mam mały problem. Gra "przyjechała" do mnie z Niemiec, na pudle są napisy w języku niemieckim i pytanie: czy w grze da się zmienić język (w sensie kwestie mówione, nie napisy) na angielski? Może ktoś z Forumowiczów ma tą grę i mógłby sprawdzić, czy w menu da się zmienić język? Gra jest nowa, zafoliowana i gdyby nie było możliwości zmiany języka, to wolę ją opchnąć np. na eBayu.
 

borias

Świeżak
Świeżak
Odgrzebuję temat.
Otworzyłem pudełko, gra jest w języku angielskim (głosy) i z polskimi napisami. Uruchamiana na koncie XBL (PL).
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom