Spec Ops: The Line wychodzi z cienia

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl


Pierwsza zapowiedź Spec Ops: The Line ujrzała światło dzienne jeszcze przed kilkoma laty, po czym słuch o tej grze zaginął. Była to strzelanina, w której akcję obserwowalibyśmy zza pleców bohatera, a gracz miałby walczyć nie tylko z wrogimi wojskami, lecz także z siłami natury (a dokładnie z burzami piaskowymi).

Niemniej, od tamtego czasu nie otrzymaliśmy na jej temat żadnych informacji, co pozwalało stwierdzić, że prędzej czy później projekt zostanie uznany za martwy. Ni stąd, ni zowąd, twórcy pokazali nam jednak obrazek, który w niczym nie przypomina interesująco zapowiadającego się oryginału. Nie ma już piasku, nie ma Dubaju - jest tylko wysypisko śmieci i ręka wystająca spośród nich.

Konkretów możemy spodziewać się w przyszłym tygodniu, kiedy to zostanie opublikowany nowy zwiastun tej produkcji.

źródło
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Pokładałem spore nadzieje w tej strzelance, mam nadzieję że projekt powróci do żywych, a sama gra ukaże się w 2012 ;]
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No w końcu :) tylko obrazek i zero informacji szkoda, ale to zawsze coś bo myślałem że ogłoszą skasowanie projektu
 

scorpion22

Banned
czekalem na tę gre, pierwsze trailery bardzo mi się podobały, mam nadzieje ze nie popsuja jej :(
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Trailer oglądałem kilka razy bo wyglądał cudnie i do tego postapokaliptyczny klimat ;]
Dobrze wiedzieć, że coś się dzieje w tej sprawie byle nie wyszło jak z duke'm...
 

RAKUPL26

Użytkownik
Użytkownik
mam nadzieję ze to będzie dobra gra ;)
 

Do góry Bottom