Specjalna Edycja Limitowana DIRT 3

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Już niedługo – bo w maju – na półki sklepowe „dojedzie” DIRT 3. Codemasters wraz z siecią sklepów GameStop, przygotował specjalną edycję limitowaną.

Za „jedyne” 299.99 $ (około 840 zł) otrzymamy zestaw składający się z gry i zdalnie sterowanego modelu samochodu Ford Fiesta Kena Block’a. Na pierwszy rzut oka wydaje się sporo, jednak biorąc pod uwagę jakość wykonania modelu i zastosowane w nim materiały, cena nie jest aż tak straszna. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o samej edycji limitowanej, zapraszam w to miejsce. Jak na razie nic nie wiadomo na temat tego czy podobne wydanie pojawi się w Europie.

Specjalna Edycja Limitowana DIRT 3
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Cena z kosmosu...
 

VipKuzKo64

Banned
Za takie pieniądze to mamy już prawdziwy samochód! Żenada takie coś. Że niby co ? Zabawka dla dorosłych ? o_O
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Dość konkretnie ta Fiesta wygląda, gdybym miał kasę na takie coś to z pewnością bym kupił :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Kolejna pierdółka co by tylko więcej $$ wyciągnąć.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Brakuje mi takich prawdziwych limitek, naprawde limitowanych, a nie dodatkowej serii okrojonej do zaledwie 2 milionow egzemplarzy.
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Zestaw naprawdę fajny ale za taką kasę to mało kto kupi.Wolę te pieniądze przeznaczyć na coś innego.
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie ludzie beda to kupowac :p
 

Szpaner94

Banned
Fajnie by było gdyby zamiast zabawek, dorzucali kontroler, taki jak np... no nie wiem... kierownica ?! Sporo osób nie jet fanatykami Kena Blocka i wolało by własne i nowe kółko, niż sterowany model.

W każdym razie fajny gest, szkoda tylko że nastawiony głównie na tłustych dzieciaków z nadmiarem kasy i ołtarzykiem DiRT-a.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Cena gruba ;) Ale pewnie autko solidnie wykonane - jakbym był nerdem to bym kupił
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
autko jest bardzo solidnie wykonane co widać na filmiku na tej stronie

http://www.gamestop.com/games/dirt-3-with-ken-block-gymkhana-rc-car-bundle/90810#productDetails
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Za taką kasę to na pewno :D
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
napewno nie kupie, za taka kase to mam druga konsole ^^
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Cena wcale nie jest wysoka, przecież dodają model do gry i to nie jest tylko "plastikowa" zabawka. 800zł hehe to jest nic w porównaniu do tego że kumpel kupił tydzień temu model za 4000zł ;) do tego pakiet 200zł.
 

Dynia470

Użytkownik
Użytkownik
Mnie się od razu nasuwa pytanie ... Czy Codemasters, sprzedaję gry czy samochody RC ? Cena nie jest może i duża, bo takie zabawki nie są tanie, ale wg. mnie, albo chcę kupić grę, albo RC - PORAŻKA :/
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
z ceną to oszaleli 800zł oO to chyba najdroższa edycja Limitowana jaką widziałem :p
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ogarnijcie się ... takie autko kosztuje dużo więcej ...
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Eh nie no to jest zdzieranie kasy, to kupi chyba tylko kolekcjoner bo nawet fana nie będzie stać na takie coś żeby sobie polowe wypłaty darować na model autka ;/
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Samochod jest firmy Traxxas, na ich stronie takie modele sa po 260-300$, wiec w sumie to jest samochod + gra gratis.
Na polskie warunki sporo ale na swiecie ludzie wydaja mase kasy na takie rzeczy.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
autko kuszące... ale ostatnio rozje.....m 2 helikoptery na ster, więc już się w sterowany biznes nie bawie :)
 

Do góry Bottom