Splinter Cell: Conviction na Xbox One. Gra w lepszej cenie i we Wstecznej Kompatybilności

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Biblioteka Xboksa One została powiększona o dobrze przyjętą opowieść Sama Fishera. Gra jednocześnie trafiła do promocji na Xbox Live, więc gracze mogą zgarnąć historię w lepszej cenie.

Splinter Cell: Conviction zadebiutował w kwietniu 2010 roku. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 83-85% i pierwotnie był dostępny na Xboksach 360 oraz komputerach osobistych. W swoim czasie dziennikarze zachwalali historię, atmosferę, dodatkowe tryby, czy też najróżniejsze gadżety głównego bohatera.


Dzisiaj tytuł powrócił za sprawą Wstecznej Kompatybilności – nie możemy liczyć na wielkie usprawnienia, ale Splinter Cell: Conviction jest dostępny w dwóch opcjach: możecie wrzucić płytki z Xboksa 360 do Xboksa One lub pobrać wersję z Xbox Live.

Jednocześnie w sklepie Microsoftu skorzystacie z promocji i kupicie grę za 24,99 zł – jest to na pewno dobra oferta dla sympatyków gatunku, którzy nie mieli okazji zapoznać się z przygodą na Xboksie 360, czy też PC.

Poniżej zerkniecie na wystrzałowy zwiastun fabularny. Patrząc na film mam ochotę chwycić w łapy kontroler i… Pomodlić się do Latającego Potwora Spaghetti o nową część, która pokazałaby siłę marki. Brakuje Fishera na ósmej generacji.

Ubisoft doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ale według oficjalnych informacji korporacja szuka odpowiedniej koncepcji na wskrzeszenie serii.


 

Do góry Bottom