• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

splinter cell double agent problem

Status
Zamknięty.

eddie2121

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witajcie mam nietypowy dosc jak na konsole .podczas misji nie moge uzyc noktowizora .to znaczy moge go uzyc ale on zamiast swiecic na zielono swieci mi na ...bialo/to nie jedyny problem .gra ma wiecej bledow .slyszalem ze w wersji na PC sa bledy ale na konsoli?

eddie2121

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: splinter cell double agent problem

czasami,wydaje mi sie ze to wina porysowanej plytki.nie wiem sciagam raz jeszcze gre i sie okaze co jest powodem .dam znac jezeli moja teza sie sprawdzi

eddie2121

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

ale to nie wszystko .najlepsze jest gdy przechodze obok rywali niezauwazenie a i tak oni mnie widza.lampka swieci na zielono .zetknalem sie z przypadkiem ze zostalem zauwazony przez straznika ktory nie istnieje .rywale dostrzegaja mnie nawet przez zamkniete drzwi

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

trzeba zrobić update, no niestety nie wszyscy mogą bo jest możliwość tylko przez xbox live ale na pewno eliminuje wymienione błędy.

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Nie nie idzie..

Status
Zamknięty.

Do góry