[SPOILER]Kate

Oliie

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy było, ale potrzebuję wytłumaczenia. Otóz mam ok.77% gry, jestem dawno po ostatniej misji, w której zabili mi kate, a roman żyje. Gram sobie dziś i szukam gołębi nagle dzwoni telefon i Unknown Caller. Najlepsze jest to że to dzwoni Kate i normalnie mówi że nie daję znaków życia przez długi czas itp. Wziąłem ją na randkę, normalnie odwiozłem i dostałem + u kate. Jakim sposobem to się stało? Zmartwychwstała czy co?

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kate

sila milosci :D

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik

No po prostu, nie wygrałeś gry i fabuła tego nie przewidziała. Można tylko w jeden sposób wygrać, kiedy Roman zginie, pewnie i tak, mimo, że u Ciebie Roman żyje nie dzwoni.

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

mdhlodz
Można tylko w jeden sposób wygrać, kiedy Roman zginie, pewnie i tak, mimo, że u Ciebie Roman żyje nie dzwoni.

Wlasnie skonczylem GTA 4,z creditsami i achivmencikami i u mnie Roman jest caly i zdrowy.

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

mdhlodz
No po prostu, nie wygrałeś gry i fabuła tego nie przewidziała. Można tylko w jeden sposób wygrać, kiedy Roman zginie, pewnie i tak, mimo, że u Ciebie Roman żyje nie dzwoni.

eee a skad to info ?

1. Gine Kate
2. Ginie Roman

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

Ale spoilery :(
Błąd gry raczej i tyle :D

kang

Banned
Użytkownik

2. Ginie Roman

że niby co?u mnie ma się całkiem dobrze...

karol191

Użytkownik
Użytkownik

Dzieki za opowiedzenie fabuly ...

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

A stąd ,że zrobiłem obie mozliwości i tylko jak Roman zginął miałem " You win" i odblokowało mi sie osiągniecie, proste.

A co tym myslisz ze jak 2x przejdziesz gre to 2x bedziesz za to archiva dostawal ? good idea !

szyna55

Użytkownik
Użytkownik

R* to specjalnie mój kolega miał to samo KATE dzwoniła do niego jako nieznajomy po śmierci

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

Niech jakiś mod to usunie albo ocenzuruje bo spoilery że aż....

Mariusz512

Użytkownik
Użytkownik
Odp:
Kate
za takie zeczy powinnyy byc warny , nie wiem po co sa na tym forum moderatorzy. Jeszcze nie widziałem zeby jakis mod dal warna ...

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp:
Kate
Gdyby były warny na smf...

Poza tym warny za spoiler? ... Nie chcesz nie czytaj jest wielki napis SPOILER ;)

PS. Zbiórka na vBulletin (skrypt forum z m.in. warnami) jest w dziale "Sugestie i Problemy" Zachęcamy do wpłacenia tych 5-10 zł ;)

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik

Realizer napisał:

A stąd ,że zrobiłem obie mozliwości i tylko jak Roman zginął miałem " You win" i odblokowało mi sie osiągniecie, proste.

A co tym myslisz ze jak 2x przejdziesz gre to 2x bedziesz za to archiva dostawal ? good idea !
No ok ale ja najpierw zrobiłęm wersję w której zginęłą kate, pograłem trochę i nuda, potem zrobiłem drugą wersję i zginął Roman i wtedy było You win. jak by było tak jak mówisz to po zrobieniu nie ważne której misji było , że sie wygrało a miałem tylko raz i to przy drugim zakończeniu. W sumie nie ważne, ale tak tłumacze to , że kate dzwoni z za światów.

WReki

Użytkownik
Użytkownik

kang napisał:

2. Ginie Roman

że niby co?u mnie ma się całkiem dobrze...
Pod koniec gry masz do wyboru Czerwony sztylet lub Znaczek Dolara
Czarwony sztylet = Kate zginie na ślubie
Znaczek dolara = Roman zginie na ślubie

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp:
Kate
Nie dawajcie czrnych liter bo nie da sie czytac

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp:
Kate
Spoiler to muszą być ledwo widoczne. Wystarczy zamarkować text i już wszystko widać. A tak nawet jak nie chcesz to i tak przeczytasz przypadkowo, ja tak miałem i sobie grę zmarnowałem...

karmel6

Użytkownik
Użytkownik

Realizer napisał:

Ja wybrałem zemstę, a jak wtedy wiadomo Kate ginie. Ale mimo wszystko miałem osiągniecie "You win!"

gpiorzel

Użytkownik
Użytkownik
Odp:
Kate
Ja też nieświadomie uśmierciłem kate i miałem you win, widać na piratach nie ma archiva jak kate ginie,

ps. Czy ci którzy Romka "zabili" czasem doszli do końca??:) (jeszcze troche śmierci jest później:p)

Zlocisz1234

Użytkownik
Użytkownik
Ja zrobilem deal i romana zabilo i potem wszystko szlo tak:
po smierci romana przenosi cie do domu w tym miescie u góry po prawej i masz na sobie ubrania te z poczatku gry .przychodzi ci sms od little jacoba dzwonisz do niego i masz do niego pojechac .Potem gonisz jakich typow gownianym samochodem.
masz rozwalic gostkow kolo starego kasyna.w kasynie siedzi dimitri i zabija jimmiego pegorino.potem trzeba go gonic i jest filmik ze niko sie trzyma rekami za narty helikoptera a dimitri go zrzuca obok jakiejs motorowki .wsiadasz do motorowki i gonisz helikopter .nadlatuje jacob i musisz podleciec pod jego helikopter i wskoczyc do niego potem trzeba gonic helikopter dimitri .Nad hapiness island dimitri w ciebie trafia bazooką a ty w niego na hapiness island musisz rozwalic kilku gostkow a potem jak dochodzisz do dimitri jest filmik.Niko strzela do dimitri a on sie wykrwawia i umiera i jest achievement YOU WON

Do góry Bottom