Spolszczenie do gotihc 4 .

Witam , poszukuje spolszczenia do gry gothic 4 na xboxa 360 gra na PC ma dubbing na konsoli jest po angielsku
i chcialem sie dowiedziec czy jest jakies spolszczenie jesli nie to moze jest ktos chętny zeby sie tym zajac , z tego co wiem ze skyrim byla podobna sytuacja i gra zostala spolszczona , oczywiscie zaplace za działająca wersje wiec zainteresowanych prosze o kontakt, nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale przerobka konsoli to RGH
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
spolszczenia nie ma i watpie aby komus sie to chcialo robic do tak starej gry
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co kojarzę to gothic 4 na Xboxa też wyszedł w PL.
Gdzieś mi się tam rzucił w oczy na chomikuj, czy innym portalu.

Pozszukaj :)

Pozdro !
 
Gra wcale stara nie jest bo z 2010r. poszperałem na necie i nic więc czekam dalej skoro skyrim dalo sie spolszczyc to gothica tez powinno , jesli sie ktos na tym zna i chcialby przy okazji cos zarobic to bylo by fajnie .
 

akwarium25

Banned
To pisz do dog29=ghost on to przekonwertowal skyrim.pl takie cos pl gothic to na rgh
 

play2001

Użytkownik
Użytkownik
Akurat Gothica 4 Arcana da się .Gierke można spolszczyć w sensie tylko napisów z tego co się orientuje,działa to na zasadzie podmiany plików z wersji PC,oczywiście w momencie jesli masz RGH i gre rozpakowaną do xex.Możesz tez spróbować gotową wersje gierki zassać z jakiegoś chomika.
 
witam ponownie , widze ze nic sie nie dzieje w sprawie tego gothica wiec postanowilem sie tym sam zając , kolega dawniej robil spolszczenia do gier na PC i ma calkiem niezly dorobek . troche z nim pogadalem i zdecydowal sie pomoc , niestety na xboxa spolszczen nigdy nie robil i jesli jest ktos na forum kto sie na tym zna to prosilbym o jakies rady , jakich programow uzywac , itp kolega powiedzial ze postara sie o podmiane plikow pod rgh
 

Do góry Bottom