Spolszczenie do GTA EFLC (DZIAŁAJĄCE!)

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
xxx
 
Ostatnia edycja:

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dało by rade wrzucić to jakoś do obrazu gry i wypalić pod Lt?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dało by rade wrzucić to jakoś do obrazu gry i wypalić pod Lt?
Potrzebny ci program do edycji iso xbox-a (nie pamiętam jak się on nazywał), podmieniasz te pliki z paczki i wypalasz, grasz oczywiście tylko offline.

Ps. Zwykły program nie zobaczy plików gry a tylko pliki dvd.
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dało by rade wrzucić to jakoś do obrazu gry i wypalić pod Lt?
Kolega wyżej ma rację, a co do porgramu, nazywa się on "Xbox Image Browser"
 

wik1992

Użytkownik
Użytkownik
Nie pomyślałeś kiedyś nad przeniesieniem spolszczeń z innych gier? Castlevania, PES, L.A i wiele wiele innych. A za przeniesienie spolszczenia Bioshocków to jestem w stanie zapłacić.
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie pomyślałeś kiedyś nad przeniesieniem spolszczeń z innych gier? Castlevania, PES, L.A i wiele wiele innych. A za przeniesienie spolszczenia Bioshocków to jestem w stanie zapłacić.
Próbowałem L.A. Norie, ale z tego raczej mi się nie uda. A nad innymi grami cały czas pracuje
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W L.A. Norie z chęcią bym pograł na x klocku z napisami :)
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie pomyślałeś kiedyś nad przeniesieniem spolszczeń z innych gier? Castlevania, PES, L.A i wiele wiele innych. A za przeniesienie spolszczenia Bioshocków to jestem w stanie zapłacić.
Jak dasz mi link na pw do iso bioshocków to moge spróbować przenieść spolszczenie
 

wik1992

Użytkownik
Użytkownik
Postaram Ci się podrzucić w najbliższym czasie jakieś aktywne.

edycja:
Wypróbował już ktoś to spolszczenie?
 
Ostatnia edycja:

elaskawski

Świeżak
Świeżak
Witam!
Przepraszam za odkopanie tematu, ale chciałem zapytać czy komuś to spolszczenie ruszyło na Xboxie ? I czy to zadziała jak podmienie pliki przez Xbox Backup Creator ? Czy wymagany jest XeX ?
Sam głowiłem się z przeniesieniem spolszczenia z PC, ale jest to mnóstwo pracy dlatego też jeżeli to spolszczenie działa to wielkie podzięki za to dla użytkownika fiera24 ;)
 

arturo213

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Akurat miałem zacząć grać w ta część, thx
 

elaskawski

Świeżak
Świeżak
Akurat miałem zacząć grać w ta część, thx
Niestety u mnie nie hula pod lt 3.0.
Xbox rozpoznaje gre jako gta eflc ale po uruchomieniu tylko czarny obraz. Moze ktos cos wie na ten temat ? Moze to tylko pod rgh ? Jakies pomysly ? Whateva ? :)
 

arturo213

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hmmm, spróbujemy u kolegi na rgh bo ja też mam tylko lt.
 

elaskawski

Świeżak
Świeżak
Ok czekam wobec tego na efekt ale problem moze lezec w rozmiarze plikow ktore sa mniejsze lub wieksze (zalezy ktory) od oryginalu..
 

x3eo4

Świeżak
Świeżak
Dzięki! Obadam przy najbliższej okazji :)
DOKONAŁEM NIE MOŻLIWEGO! Przeniosłem spolszczenie z PC na X360 w kilka godzin.
Żeby nie przedłużać od razu dam do niego link:
http://bit.ly/spolszczniegta
hasło: xbox360
to nie reflink. To tylko skracacz linku, bo oryginalny był za długi
Przeniosłem: dialogi, menu, całą otoczkę graficzną i czcionkę. Jest przeniesione wszystko poza ekranem wyboru gry (tzn. Kiedy wybierasz TBoGT, lub TLAD, zamiast napisu "wybierz" masz "select") ale to nie jest problemem.
INSTALACJA​
Wszystko z archiwum przerzuć do folderu z grą XeX
I notka prawna.
Ja nie stworzyłem spolszczenia, ja je tylko przeportowałem z PC na X360. Autorem wersji na PC jest zespół "Iron Squad"
P.S. daj "lubię". Męczyłem się tym spolszczeniem długi czas. Jeden klik mi to sporo wynagrodzi
 

Do góry Bottom