Spolszczenie GTA 4 ???

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Jak myślicie czy bedzie gta4 spolszczona??A nawet jakby to da sie jakos ja zgrac do gry czy poprostu sciagnac nowa??Jak by ktos cos wiedzial to prosze sie wypowiadac. :):D
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

Lepiej nie rób sobie nadzieji 8)
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

jak pisze po raz enty

jezyk w grze zalezy od producenta a nie od dystrybutora (lub od dystrybutora europejskiego) a nie jak ma to miejsce w grach PC i efekt taki jaki jest wiekszosc gier ENG ani razu sie nie zdazylo aby wydali pozniej PL, moze cenaga to zmieni? jak tak to wtedy mozemy liczyc na spolszczenia gier, ktore juz zostaly wczesniej w wersji na PC, swietnym pomyslem jest wydawanie gier przez live lub ps network, tylko ze live w polsce nie ma (moze jak by bylo to mielibysmy na co liczyc)
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

o ile sporo na X360 gier wyszło po polskiemu to GTA4 mogę dać głowę że nie spolszczą!
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

2-3 gry nazywasz sporo? no dobra moze troche wiecej, ale pamietajcie te gry od razu byly PL
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

Eeeee... nie wiem o co ci chodzi. na X360 jest sporo gier pl. biorąc pod uwagę poprzednie generacje konsol można policzyć wszystkie gry PL z wszystkich konsol na palcach obu rąk. na next genach nie jest źle. zawsze to jakiś postęp.
 

Oliie

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

spolszczenie gta iv byłoby głupie, bo napewno nikt nie umiałby oddać tego ruskiego akcentu w polskim, ewentualnie kinowe (z napisami) ale ciężko byłoby przetłumaczyć te wszystkie boskie teksty :)
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

dzieki za odpowiedz to bylo tak z ciekawosci :)
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

Dubbing zabija klimat kazdej gry/filmu.Jesli juz ma byc lokalizacja to tylko kinowa(Mass Effect najlepszym przykladem).
Osobiscie uwazam,ze wszystkie filmy powinny byc lokalizowane wylacznie metoda kinowo-mam na mysli filmy w TV:)
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

to fakt! też wolał bym żeby każdy film w tv był nadawany w angielskim plus ewentualne napisy (w sumie mi tam nie potrzebne ale wiadomo). nie dość że szkoli się język (80% języka angielskiego jaki znam, znam właśnie z filmów i gier) to nie zabij ato właśnie klimatu. wystarczy obejrzeć "Przyjaciół" po angielskiu a potem z lektorem. ŻENADA. Na Cyfrze+ jest fajna opcja (ale tylko na kilku kanałach) że wybiera się w jakim języku mają być napisy i czy wogóle mają byc i w jakim jezyku ścieżka dźwiękowa. super pomysł.

a spolszczenie GTA 4 było by porażką! bo wątpie żeby nasi "ter fere" lektorzy spolszczyli to z należytym jajem (oczywiście mówie o napisach, bo lektor?dubbing odpada na wstępie. po angielsku są po prostu śmieszne teksty, jak by przetłumaczyli to były by po prostu zrozumiałe a nie śmieszne.
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

Słuchajcie a jak np da się programy tłumaczyć na polski głupim programem jakim jest reshacker to nie dało by się zrobić czegoś podobnego z obrazem iso przed wypaleniem ?
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

rozloz obraz i odszyfruj
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

Powodzenia...
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

Moze laska chcesz jeszcze dubbingowac gry co?

PS: Powodzenie mu sie przyda
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

Dobre. . Laha bedzie dubbingowal, lol. ;D
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

PIRI napisał:
Moze laska chcesz jeszcze dubbingowac gry co?

PS: Powodzenie mu sie przyda
Sadzac po jego nickiem(Laska) nadawalby sie na glos dla BERNIEGO:)
 

septem

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Spolszczenie GTA 4 ???

ResHackiem otwierac iso xboxa? Widac, ze nie wiesz na jakiej zasadzie dziala ten program . Ale gydbys chcial robic tlumaczenie kinowe, to popatrz sobie jak wygladaja spolszczenia do san andreas i innych gta. Jeszcze polecam Jedi Knight II- perelka wsrod amatorskich tlumaczen :D ("Jestes patetycznym Katarn" i tego typu teksty)
 

mafia

Świeżak
Świeżak
Ależ profesjonalne spolszczenie jest w drodze... Ekipy GTAPolska i PLProject dobijają już do końca prac. Tyle tylko, że kochani twórcy GTA nie umożliwili modyfikowania gry i możecie sobie najwyżej pooglądać screeny

GTAPOLSKA.PL - spolszczenie GTA 4, łatka polonizacyjna, polonizacja gry

...albo filmik. Swoją drogą to chyba jest czego żałować, skoro spolszczone mają być nie tylko napisy do misji itd. ale również tekstury, internet czy GPS (opcjonalnie, to co sobie gracz wybierze). Zgadzam się, że dubbing to idiotyczny pomysł .

PC-towcy mają na co czekać... :rolleyes:
No cóż... jedna z wad X-boxa.
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Ależ profesjonalne spolszczenie jest w drodze...
Tak, tak profesjonalne, że niektóre dialogi są tłumaczone słowo w słowo. Zresztą napisy typu:
Nie pozwolę na to, by moja córka stała się dziwką
Jak cholera profesjonalne. IMO, powinno być:
Nie pozwolę, by moja córka stała się dziwką
 

Do góry Bottom