Spoof hitachi a LT 2.0

noiser

Świeżak
Świeżak
Posiadam Xboxa, z napędem Samsunga spoofowanym na Hitachi. Czy prawdą jest, że w tej chwili nie istnieje możliwość wgrania do niej LT.2.0? Jeśli tak to co radzicie, czekać na udostępnienie LT 2.0 czy próbować czegoś innego?
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Na samsunga jest przeciez lt 2.0

Sent from my X8 using Tapatalk :)
 

ciolas2

Użytkownik
Użytkownik
wgrać wgrasz LT 2.0 normalnie. Chodzi o to że nie pograsz sobie w gry z XGD3. Wywala żeby przeczyścić płytę. Nie wiem co to ma być bo nikt nie może udzielić konkretnej odpowiedzi. 2.01 miał to podobno naprawic ale nie naprawia. Trzeba wymienić napęd na Hitachi w Twoim wypadku ewentualnie zrobić jtag. pozdro
 

domingta

Banned
wgrać wgrasz LT 2.0 normalnie. Chodzi o to że nie pograsz sobie w gry z XGD3. Wywala żeby przeczyścić płytę. Nie wiem co to ma być bo nikt nie może udzielić konkretnej odpowiedzi. 2.01 miał to podobno naprawic ale nie naprawia. Trzeba wymienić napęd na Hitachi w Twoim wypadku ewentualnie zrobić jtag. pozdro
Lepiej wymienić na BenQ/Liteon z tymi napędami nie ma takich problemów.
 

noiser

Świeżak
Świeżak
Czyli rozumiem, że jak wymienię napęd na benq/liteon to w tej chwili uda się wgrać LT 2.0, mimo że będzie to spoof hitachi? Chce się upewnić by nie wyrzucać kasy w błoto.
 

domingta

Banned
Czyli rozumiem, że jak wymienię napęd na benq/liteon to w tej chwili uda się wgrać LT 2.0, mimo że będzie to spoof hitachi? Chce się upewnić by nie wyrzucać kasy w błoto.
Tak. Samsung nie obsługuje ap2.5 dlatego są z nim takie problemy.
 

ciolas2

Użytkownik
Użytkownik
czy ktoś może mi potwierdzić tą informację, że po wgraniu LT 2.0 dla hitachi bedzie mozna grać na spoofowanym samsungu w gry xgd3? gdzieś wyczytałem taką informację i nie wiem czy to prawda.
 

Do góry Bottom