• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Sposób na antyrysowanie płyt przez 360?

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
#1
Jak wiadomo xbox360 rysuje dyski. Mi sie to tez raz zdazylo. Od tamtego czasu raczej sciagam gry niz kupuje oryginalne. wiadomo boli to jak kupisz gre za 250 a x ci ja porysuje. W zwiazku z tym mam pytanie. Czy istnieje jakis sposob zeby x wogole nie rysowal tych dyskow? jakis sposob podobny do "gumki" czy "kawalka plastiku"(jesli chodzi o trick z przesunieciem lasera).Istnieje jakis taki sposob?
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
#4
Odp: Sposób na antyrysowanie płyt przez 360?

hehe ja miałem oryginałą i chciałem przechylić X'a zeby inaczej lezał (płyta była w napędzie) to zabuczało głośno a płyta miała wilką ryse w kształcie kółka :D więc nieruszaj X360 podczas grania i postaraj sie aby lezał prosto bo jak po skosie to tez rysuje ;/ (postaw go pionowo lub poziomo ;])
 


spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
#5
Odp: Sposób na antyrysowanie płyt przez 360?

Gdzieś tutaj na forum przeo_91 napisał jak rozwiązać ten problem w samsungu, wystarczy otworzyć napęd i coś tam przypiłować. Poszukaj a znajdziesz.
 
P

przeo_91

Guest
#6
Odp: Sposób na antyrysowanie płyt przez 360?

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.


Tu masz co trzeba zrobić, w razie pytań pisać na priva albo na gg :)

PS. Jaki masz napęd, bo fix działa jedynie na napędach TOSHIBA-SAMSUNG, i tylko w wypadku gdy płyty są rysowane na końcach!
 


Do góry