Sposob na smierc xboxa

pawel90__

Świeżak
Świeżak
 

kostekseb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Sposob na smierc xboxa

Pewnie to ściema :p
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Sposob na smierc xboxa

To na pewno ściema, czytałem o tym, a zresztą kolega miał ROD i probowaliśmy wszystkiego nawet zabawę z ręcznikami i nic nie pomogło, pozostało tylko wysłanie konsoli do "Wielkiego Brata Billa", i odpowiednia naprawa. Pozdrawiam

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=mkFXXcgzVg4
Zapraszam do obejrzenia, odpowiedź na temat wyżej.
 

Dumle

Świeżak
Świeżak
Odp: Sposob na smierc xboxa

To macie pecha ja kupilem jakis miesiac temu konsole (wersja premium) z 3rod (za 200zl) owinolem recznikami i na 15 min nagrzala sie az parzyla i na 15 min az ostygnie i chwila prawdy...... i dziala ;d do dzisiaj i ani razu nie pokazaly sie 3 diody ;]]]
 

ADAMO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Sposob na smierc xboxa

wg. mnie sposobem na 3RoD jest granie 2 h dziennie odpoczynek godzina i dalej kozystac tak aby konsola nie chodzila za dlugo u mnie i u innych dziala :D :D
 

mara78

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Sposob na smierc xboxa

ADAMO napisał:
wg. mnie sposobem na 3RoD jest granie 2 h dziennie odpoczynek godzina i dalej kozystac tak aby konsola nie chodzila za dlugo u mnie i u innych dziala :D :D
Niekoniecznie, znam przypadki ze konsola uzywana byla sporadycznie, a diody wyskoczyly np po 15 min grania. Moim zdaniem jezeli konsola ma pasc to padnie.
 

ADAMO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Sposob na smierc xboxa

ale po jakim czasie sie dowiemy dzien dwa miesiac rok????
 
P

Piri001

Guest
Odp: Sposob na smierc xboxa

ADAMO napisał:
wg. mnie sposobem na 3RoD jest granie 2 h dziennie odpoczynek godzina i dalej kozystac tak aby konsola nie chodzila za dlugo u mnie i u innych dziala :D :D
Mi padla po roku i 1 miesiacu od kupna . I trick z recznikami za cholere nie dziala . Tak go nagrzalem ze buczal jak cholera , cos non stop strzelalo , ale trzymam go dalej w recznikcach . Ok po 30 min grzania moze go wyjme . 1h stygl zeby sie wszystko ladnie uformowalo . I nic klapa dupa ! Ten trick nie dziala .
 

Do góry Bottom