Spraw sobie cooler dla konsoli Xbox 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
@fryc88

Pomyśl co Ty gadasz.

Ja na swojego Jaspera mam jeszcze 2.5 roku gwarancji... pełno osób także ma dalej gwarancję...
To może ty się zastanów co gadasz? Czytanie ze zrozumieniem się kłania...
Czy widziałeś Jaspera z RRODem spowodowanym przegrzaniem GPU lub stopieniem lutów pod GPU? Nie. Więc jeśli nie rozumiesz, co napisałem, to w ogóle się nie wypowiadaj...
Z konsolami po gwarancji miałem na myśli najstarsze, najbardziej narażone na RRODa modele, które to w większości są już po gwarancji.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No to tak radiator jest pokazany na jeden układ cpu, co z gpu co tam wymyślą no nic bo przeszkadza napęd. Wentylatory nie będą dobrze odprowadzać ciepła zrobi się tam piecyk w środku. Gpu pada częściej przez wadę fabryczną i nie są to zimne luty w bardzo wielu przypadkach. Procesory są z bardzo słabej jakości krzemu. Sam rebailing BGA też mało na co się zda błędy wrócą. Jedyna długo trwała naprawa to wymiana GPU na całkowicie nowy. Zabawka jakim jest taki radiator jest stworzony dla ludzi lubiący poprawiać wygląd swojej konsoli.

To może ty się zastanów co gadasz? Czytanie ze zrozumieniem się kłania...
Czy widziałeś Jaspera z RRODem spowodowanym przegrzaniem GPU lub stopieniem lutów pod GPU? Nie. Więc jeśli nie rozumiesz, co napisałem, to w ogóle się nie wypowiadaj...
Z konsolami po gwarancji miałem na myśli najstarsze, najbardziej narażone na RRODa modele, które to w większości są już po gwarancji.
Przegrzana konsola się wyłącza (zabezpieczenie konsoli)
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
No to tak radiator jest pokazany na jeden układ cpu, co z gpu co tam wymyślą no nic bo przeszkadza napęd. Wentylatory nie będą dobrze odprowadzać ciepła zrobi się tam piecyk w środku. Gpu pada częściej przez wadę fabryczną i nie są to zimne luty w bardzo wielu przypadkach. Procesory są z bardzo słabej jakości krzemu. Sam rebailing BGA też mało na co się zda błędy wrócą. Jedyna długo trwała naprawa to wymiana GPU na całkowicie nowy. Zabawka jakim jest taki radiator jest stworzony dla ludzi lubiący poprawiać wygląd swojej konsoli.

Przegrzana konsola się wyłącza (zabezpieczenie konsoli)

Następny nie czyta ze zrozumieniem i się wypowiada.

Przecież ten radiator jest właśnie na GPU które to się przegrzewa, a NIE na CPU, powiem więcej, ku twojemu zdziwieniu - napęd TEŻ założysz razem z tym radiatorem...Przez to ma taki a nie inny układ rur cieplnych i radiatorów.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Co piszą, a co widzę to różnica nie wejdzie napęd z tym.
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Nie pokazano zdjęć z zamontowanym radiatorem,ani żadnych danych porównawczych.Jak na razie to tylko ładnie wygląda i nic poza tym.
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
@fryc88

Pomyśl co Ty gadasz.

Ja na swojego Jaspera mam jeszcze 2.5 roku gwarancji... pełno osób także ma dalej gwarancję...
A co ma piernik do wiatraka? To super, że masz gwarancję - nie musisz się bać RRODA. Nawet, jeśli gwarka się skończy też nie powinieneś się go zbytnio bać, bo przecież masz Jaspera. Ale ci, którzy mają Xenona/Zephyra na pewno się go obawiają, jednak czemu MS ma pakować kasę w ten przestarzały syf, jeśli użytkownik może kupić nową konsolę?

Tak nawiasem:
http://cgi.ebay.com/GSCOMPS-XBOX-360-Performance-Heatsink-Prevent-RROD_W0QQitemZ280590698341QQihZ018QQcategoryZ139969QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Nie pokazano zdjęć z zamontowanym radiatorem,ani żadnych danych porównawczych.Jak na razie to tylko ładnie wygląda i nic poza tym.

Co piszą, a co widzę to różnica nie wejdzie napęd z tym.
Słaby wzrok macie...

To jest ten radiator

Gscomps After Market Heat Sinks - Improving Efficiency And Looks! - Scenyx Entertainment Community
60usd

GSCOMPS znalazł inwestora, czyli thermalright'a. Po dotarciu do europy cena pewnie przekroczy 300zł.

Parę postów wyżej (których to swoim sokolim wzrokiem nie zauważyłeś, czytając tylko pierwszy i ostatni post w temacie) masz link do zdjęc, wprawdzie bez napędu, ale nawet ślepiec zauważy, że ZMIEŚCI się napęd, bo radiatory idą w stronę CPU a nie napędu...Ba, nawet pasuje oryginalny tunel powietrzny...
 

krzysiekao14

Użytkownik
Użytkownik
Jak to miało byc podobno montowane normalnie w xboxie 360 od nowości
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom