Sprawa do moderacji

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
w liczbie mnogiej pisze sie koncowke -om a nie -ą, tak samo jak 'tym ludziom' a nie 'tym ludzią' ;)

a na dowod niech PWN sie wypowie: http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629317
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Norberdo to rehabilitowany znawca języka polskiego, on się nigdy nie myli .
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
No zwracam Honor.Widać że na polskim w szkole w piłke grałem a nie sie gramatyki uczyłem :D ale jakoś tak mi "grą" bardziej pasowało :rolleyes:
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Proponuje administracji zmienić kolor rangi Super Moderator lub Grafik bo są identyczne i mogą wprowadzać w błąd użytkowników ;)
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
tak, ten pomaranczowy jest paskudny, jak dobrze, ze na powrot mam piekny niebieski ^^ to moze dla redakcji i grafikow dac rozowe?:D
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
Mam propozycje co do działu giełdy/sprzedam żeby wprowadzić obowiązek podawania ceny a każdy post bez podania ceny wywalać odrazu do kosza wtedy będzie mniejszy bałagan w tym dziale i niepotrzebny offtop i nabijanie postów.Dopisać to do regulaminu działu giełda i wysłac wiadomośc masową zeby każdy wiedział co i jak.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Zapomniałem, że modzi mają pomarańczowy, to w takim razie jaki chcecie kolor? rzeczywiście różowy? :D
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
muchomorek2 napisał:
Ja juz nie pamietam o co dowaliles sie u mnie o pierwszego posta. Dzieki offtopic, jak ktos ma czyraka na dupie to zamiast go poskromic mascia to go rozgrzebuje. Badz pewien ze i tym razem napisze do administratora. Nie wiem czy to twoj koles czy nie, mam to gdzies. Sam bylem moderatorem na forum newerwinternights srodziemie PL, i powiem ci ze ze w zyciu nie bylem tak zawziety na ludzi jak ty. Chcesz mi dac bana to daj od razu a nie ******* sie ze niby na legalu to robisz. Przezyje! Zaloze nowe konto na ktorym nie bede nic pisal tylko sciagal piarty, o to ci chodzi? jestes jakism niewyzytm frustratem ktory mysli ze jest moderatorem na forum to jest kims. Tez jestem modearatorem na innych fofarch i nie sram ostrzezeniami na prawo i lewo tak ja ty. Jestes do leczenia
muchomorek2 napisał:
daj mi namiary na admina twardzielu, wydaje Ci sie ze jestes wiecznie bezkarny. Tez bylem adminem i przekonalem sie ze nie ma ludzi bezkarnych.
Ile w nim jadu, leci ban :].
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
muchomorek2 napisał:
witam,
niestety musze sie z Panem skontaktowac ponownie, chcialbym zwrocic uwage iz modeartor "offtopic" ewidetnie sie na mnie uwzial. Napisalem posta i znowu dowiedzialem sie ze jest on nie na temat i dostalem ostrzezenie! staram sie przestrzegac zasad regulaminu, ale jesli kazdy zly post konczy sie kara nawet jesli jest w zlym temacie to co ja mam zrobic?! staram sie przestrzegac regulaminu! ale nie dostaje szansy! kazdy moj blad to kara! czy offtopic nie naduzywa swoich praw? czy nie moze mi wyslac PM i powiedziec ze popelnilem blad tylko odrazu karac? ten czlowiek nie zna czegos takiego jak upomnienie, dla niego istnieje tylko SUROWA KARA! chce korzystac z forum ale przy tym czlowieku nic nie mozna napisac bo dla niego wszytko CO JA NAPISZE jest zle! jesli Pan tego nie zmieni to prosze usunac moje konto odrazu! mam dosc meczenia sie z tym moderatorem! on ewidetnie sie na mnie zawzial. Lubie to forum. Jest dla mnie tak przydatne ze nawet chcialem wyslac na nie dotacje, ale dopoki offtopic, czlowiek sfursrowany i zlosliwy bedzie mnie gnebil to nie widzie mozliwosci zebym nadal bral udzial jako uzytkowinik.
Z gory dziekuje za odpowiedz
Jesli moja prosba znowu bedzie odmowna. Offtopic znowu pozostanie bezkarny to z Z GORY mowie, prosze usunac moje konto, prosze wyslac mi stosowne powiadomienie na emaill. Mam dosc uzerania sie z tak msciwym i pozbawionym zasad dobrej kultury czlowiekiem.
Michal Grysza
Już trza było mu odpuścić, bo się chłopak załamie :D
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Szary kolor daj redaktorom Spike ;)
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
eeehhhh no niech bedzie, a rozowy tak fajnie by wygladal ^^' . Kurna, jak czytam niektore watki to zaluje ze nie moge ich przenosic do kosza -.-
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Sugerujesz ze chcesz byc Smodem ?
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
nie dziwie mu sie, bo sam czasami mam ochote powywalac do smiecia pare watkow, albo zamknac jakis temat.. ale mamy mozliwosc tylko u siebie ;)
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
nic nie sugeruje, nie mialbym czelnosci sugerowac cokolwiek, gdyz jestem tylko puchem marnym na tym forum ;) A tak na powaznie, to po prostu rzucilem haslo, ze niektore tematy sa po prostu zenujace - np. ten o "Punktach G" i "1000 powodow dlaczego nie kupowac PS3" .

a u nas, w dziale Zin, panuje wzgledny porzadek ;)
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Już trza było mu odpuścić, bo się chłopak załamie :D
Ja to nawet nie wiem kto to jest, ale najwidoczniej bardzo go zabolał ten warn :D.

eeehhhh no niech bedzie, a rozowy tak fajnie by wygladal ^^' . Kurna, jak czytam niektore watki to zaluje ze nie moge ich przenosic do kosza -.-
Jeżeli jest jakiś problem to kliknijcie raportuj, na pewno zostanie rozpatrzony :).
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
Podobnie jak kolega #norberdo często i gęsto widze sporo wątków które się tylko do kosza nadają albo do edycji małej przez wulgaryzmy,które często zniechecają użytkownika do czytania (nie mówie tu o sobie bo mi osobiście to nie przeszkadza :D ) Sporo użytkowników po prostu nabija sobie posty niepotrzebnymi odpowiedziami albo głupimi komentarzami a raportować jakos nie chce żeby potem nie było że się czepiam ;) i daję tylko robote SM. Ogólnie Staram się przeglądać na bierząco całe forum ale niestety tylko w dziale sprzętu moge co nieco poprawić.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak raportujesz post to raport leci do Smodow i do zwyklego moda tego działu !!! Wiec jak coś to prosze o raporcik
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
Delete Panowie ;)
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
moge prosic administracje o nie bawienie sie serwerem forum ?. Nie wiecie ze moze wzrosnac wspolczynnik samobojstw w polsce jak zobacza ze forum zawiesilo dzialalnosc?:p
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odświeżanie strony trwa 20 sekund, człowiek nie zdąży się w tym czasie ani wykrwawić ani udusić. :D
 

Do góry Bottom