Sprawdzanie obrazu ISO (Stealth) za pomocą abgx360 v1.0.2

bapek7

Świeżak
Świeżak
Witam MAM takie pytanko Jeśli zainstalowałem abgx360 1.0.2 i wgrałem do niego pliki 3rd Wave - Video_0E58FB9D.rar
* 4th Wave - Video_1914211B.rar. to gry z weve 5 oraz 6 nie sprawdzi?? tzn nie wykryje błędów?? jakie pliki powinienem wgrać by wszytko było ok i mógł sprawdzić gry ze wszystkimi weve?
 

Panewniki

Świeżak
Świeżak
Witam. Jeśli mam dash'a 2.0.12416.0 to mam wgrać 9th Wave (2.0.12416.0) do abgx'a czy jakiś inny ?

Sprawdziłem abgx'em gre Battlefield: BC2 tyle że już nagraną na płytę. Sprawdzałem ją ponieważ przy wczytywaniu np. po tym jak mnie zabiją czy podczas ładowania jakiegoś filmiku, albo sama gra się zawiesza albo cała konsola. Czy to jest wina złego pliku ISO czy może jakiś inny powód ?

 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
plik jest ok
 

ggghhh421

Użytkownik
Użytkownik




Mógłby ktoś wytłumaczyć co z tym jest nie tak? Nagrałem już mnóstwo gier i jak miałem taki raport to zawsze chodziło a teraz, gdy chce zgrać gierke na dysk wyskakuje "Przeczyść płytę mięką ściereczką" a jeśli gram z płyty to dochodzi i do jakiegoś momentu i zacina się na amen, Prosze o w miarę szybką pomoc aha no i dodam jeszcze że chodzi o Black Ops
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik




Mógłby ktoś wytłumaczyć co z tym jest nie tak? Nagrałem już mnóstwo gier i jak miałem taki raport to zawsze chodziło a teraz, gdy chce zgrać gierke na dysk wyskakuje "Przeczyść płytę mięką ściereczką" a jeśli gram z płyty to dochodzi i do jakiegoś momentu i zacina się na amen, Prosze o w miarę szybką pomoc aha no i dodam jeszcze że chodzi o Black Ops
tzn ze sie zle bagralo - chyba oczywiste
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
odpali le ustaw autofix threshold na level 3 (zreszta to dokladnie proponuje program - wystarczy przeczytac)
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
czy da rade odpalic takie cos czy nawet nie probowac? mam lt 1.1
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
czy da rade odpalic takie cos czy nawet nie probowac? mam lt 1.1
jest ok tylko masz starego abgxa
 

ggghhh421

Użytkownik
Użytkownik
tzn ze sie zle bagralo - chyba oczywiste

Jesteś tego pewien? tzn została mi jedna płyta i nie chciałbym jej zje**ć
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jestem pewnien jakby obraz mial bledy to by abgx zagał errorami crc na czerwono
 

fanatyk1982

Świeżak
Świeżak
jak ustawic nowego abgx 1.0.4 pod nowe LT+ , prosze w mare możliwosci o screeny
 

DarkL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja mam takie pytanko, zainstalowałem abgx 1.0.4 i jak klikasz help/about to wyskakuje mi że mam abgx 1.0.2, u was też tak jest, czy mi jakieś resztki zostały z poprzedniej?
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Note: The GUI has not been changed and will still display version 1.0.2, don't worry about it as long as the CLI app displays v1.0.4
 

prezes72

Świeżak
Świeżak
Jak ustawic nowego abgx 1.0.4 pod nowe LT+ , prosze w mare możliwosci o screeny oraz opis co i jak bo nie jestem w tym biegly. Z gory bardzo dziekuje.
 

Axus

Świeżak
Świeżak
Witam!
Testowałem ABGX'em CoD Black OPS.
Wyszedł mi taki wynik:

I teraz takie pytanko:
Czy zadziała jak wypalę?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zadzialac zadziała ale ale gra jest niezweryfikowana i niebezpieczna na live

ps moze bys z łaski swojej zajrzaj na 1 strone tematu tam masz odpowiedz
 

ribery!

Świeżak
Świeżak
Witam jestem tutaj nowy mimo że robiłem krok po kroku tak jak w poradniku na 1 str.
Wyskakuje mi coś takiego http://img52.imageshack.us/img52/1711/beztytuusds.png
Czy po takiej weryfikacji mogę bez problemu nagrać płytę ?
z góry dzieki.
 

atmpitbull

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pojawiła się nowa wersja abgx 1.0.5

Changes affecting all platforms:

- Fixed a bug when AutoFixing or manually patching Video that would cause an AP25 replay sector to get blanked out (some functions were still using the old hardcoded value for Video padding size)
- Improved Game CRC progress indicator to prevent poor formatting if "Time Left" became more than 999 minutes
- Added progress indicators for Video CRC, SplitVid and SplitVid padding checks
- Now using bigbuffer when checking SplitVid which results in much faster performance when comparing L1 Video on L0 to L1 Video on L1 (especially when checking a burned DVD)

Note: The GUI has not been changed and will still display version 1.0.2, don't worry about it as long as the CLI app displays v1.0.5
 

Rio

Świeżak
Świeżak

Witam, przy sprawdzaniu pojawiły mi isę takie żółte napisy. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co z tym chodzi?
Na końcu wyświetliło mi się "Verification was successuful!"
 

Do góry Bottom