• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Sprawdzanie obrazu ISO (Stealth) za pomocą XDVDMulleter

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zapewne wiele osób zastanawia się jak sprawdzi kompatybilność obrazów ISO z iXtreme.
1. Uruchamiamy XDVDMulleterBeta9.7
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

2. Zaznaczamy View ISO details i Next

3. Teraz wybieramy nasz obraz ISO przez Browse, Load File i Next

4. Teraz zerkamy w okienko opisane Xtreme Compatibility i jeśli wszystkie ptaszki są zaznaczone to obraz zadziała na iXtreme (najważniejsze okienko dla posiadaczy iXtreme to iXtreme Compatibility)

fuzekla

Świeżak
Świeżak
Odp: Sprawdzanie kompatybliności obrazu z iXtreme

Witam
mam problem z programem za kazdym razem po odpaleniu wyskakuje mi blad
przeinstalowalem system ale nie pomoglo jakies rady

Jameroo

Użytkownik
Użytkownik

witam, mam problem, skopiowalem gre w alkoholu, sprawdzilem kompatybilnosc, wszystko ok a wkladam w konsole i nie chodzi? ktos wie co jest? dodam jeszcze ze plyta z ktorej kopiowalem chodzila,

themacleod

Świeżak
Świeżak

Moglbys ktos napisac krok po kroku jak z gry bez tego patcha zrobic gre z patchem np na przykladzie bounouta

mam taki programik XBC wgralem wszystkie pliki jakie byly na stronce i pojawilo mi sie cos takiego po przetestowaniu

Checking Stealth Compatibility
Video Failed. Data is missing
PFI is present
DMI is present
SS is present
Stealth Check Failed!

i za cholere niewiem co to za plik video i skad go wziasc :(

nagralem ten obraz z tymi plikami jednak nie odpalil sie na moim xboxie z iextreme :(

prosze o pomoc

dzieki i pozdrawiam

loony_2006

Świeżak
Świeżak

witam serdecznie
mam pytanie dotyczace gier zassanych z internetu
mianowicie mam kilka tytułów sprawdzałem XDVDmulleter i maja zgodność z iXtreme
po wypalenu jednej z nich ruszyła na x-sie bezproblemowo
moje pytanie jest takie: czy jesli sa kompatybilne z iXtreme to zawieraja juz stealth patche????
jesli nie to jak mozna sprawdzić czy gra juz tego patch-a posiada

dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Jameroo

Użytkownik
Użytkownik

to niech mi teraz ktoś coś wytłumaczy, jeśli można. Mam Xboxa z iXtreme'em, wziąłem od znajomego ProEvolutionSoccer2008(chodziło, sprawdziłem), więc zrobiłem sobie obraz płyty DVDDecryptere'em, póżniej sprawdzam XDVDMulleter'em, a tam mi wyskakuje "Video file appaers to have an invalid checksum! It is most likely bad". W Xtreme copmpatibility, przy Video Data Present nie ma zielonego dzióbka(jest cały zielony kwadrat) a przy iXtreme compatible kwadracik pusty(więc teoretycznie powinno nie chodzić na moim Xie?). I teraz pytanko, jak wypale ten obraz, to będzie działac, czy nie? Powtórze że płyta z której robiłem obraz, chodziła na mojej konsoli.

Do góry