Sprzedagm kilka gierek

xxxLoPeZxxx

Użytkownik
Użytkownik
coś czuję że się nie doczekacie =(
 

banks

Świeżak
Świeżak
:) obiecanki cacanki chlopaki ...
 
czekam na forse ale kolega i tak się do niego wybiera:] więc będzie miał wesoło :D
 

iwcio

Świeżak
Świeżak
BombasticFantastic jak tam twoje konto?? dostałes kase? bo ja tak:) Daj znac jak bys do pon nie dostal:) to sie wybiore do tego barana:) ale jak mi przyszla kasa to tobie pewnie tez:p
 
noo niestety do mnie żadna kasa nie przyszła ;/
 

Alladyn

Użytkownik
Użytkownik
Skoro iwcio otrzymał kasę to wszystkim juz dawno powinna wrocic bo po 30 dniach sami odsylaja wiec bombastic tez otrzymal i nie lec w ciula :):)
 

iwcio

Świeżak
Świeżak
ALLADYN TY SIE WOGOLE NIE ODZYWAJ;/ BO JESZCZE NIE SLYSZALEM ZE BYS PRZEPROSIL ZA TE GOWNIANE TWOJE WYBRYKI;/ JAK BombasticFantastic NIE DOSTANIE KASY DO PONIEDZIALKU TO SZYKUJE SIE U CIEBIE WIZYTA;/
 
kasa nadal do mnie nie wróciła! ;/
jeśli ktoś nie wierzy to mogę dać skan stanu konta i ostatniej transakcji i wszystko będzie wypisane. nie zwrócono mi ani złotówki z tego banku.
jestem pewien, że kasa weszła mu na konto i przydzielili mu na Paypal. tylko on wali w chu** i nawet nie sprawdził stanu tego konta Paypal ;] i niech mi nie wciska, że kasa mu nie doszła i zostanie mi zwrócona.
ja jestem uczciwy i nie mam zamiaru nikogo oszukiwać, tym bardziej, że należy się gówniarzowi aby zabulił o wiele więcej niż powinien oddać, i jeszcze po gębie powinien dostać, bo w pełni zasłużył, ale nie mam zamiaru nikogo oszukiwać chce odzyskać swoje pieniądze i możemy zapomnieć o sprawie, albo się sądzić ;]
 
pieniędzy nadal nie mam na koncie!!! ;|
 

oliwa309

Banned
Nie chce się wtrącać, ale dostałeś kasę na konto?
Ja myślę, że odesłał jednemu z Was kasę specjalnie, aby mógł napisać, że PayPal już zrealizował zwroty, a na prawdę tak nie jest i teraz będzie mógł oskarżyć bank.
 

AOK#MazuR

Banned
kur** jak dzieci aaa pojde na policje.. aaa przyjedzie do ciebie moj kumpel.. hahaha smieszni jestescie jak na moje. zamiast kozaczyc przez internet to moglbys jechac do niego BombasticFantastic a nie gadac glupot ze kuratora dostanie ahahahahah i wyroczek no kuuuu*wa spadlem z krzesla. Jedz do niego cwaniaku i pokaz filmik jak w pi*de dostawal.
 
no tak pojade wpie*dole mu i wstawie filmik na neta żeby mnie udupili ;] ależ Tyś ku*wa mądry :D zazdroszcze Ci :p
ja mam za daleko, żeby takie wycieczki teraz robić ;] a koleżka który też został przez niego oszukany mieszka w okolicy więc mówił, że zajedzie do niego.
i na **uj się dołączasz pajacu? ;] nic nie wnosisz do tematu wiec przestańcie jeden z drugim zaśmiecać tematy które was kompletnie nie dotyczą :]
pewnie jesteś takim samym frajerem jak ten młody i to Ty kozaczysz bo myślicie, że jesteście nietykalni ;]
gdyby za takie filmiki nie karali i gdybym miał bliżej do niego to z chęcią bym Ci nagrał głupi filmik, żeby inni frajerzy jak ten młody mieli przestrogę ale na tą chwilę nie przejadę się osobiście bo nie ma funduszu ale na pewno się przejadę z czasem :]
 

oliwa309

Banned
Dotyczą, bo każdy mógł zostać przez niego oszukany. Już sam chciałem złożyć mu ofertę, a po drugie każdy ma do tego dostęp, więc jeśli jest to taka prywatna sprawa to ukryjcie to jakoś czy coś...
 

Zozozl

Banned
Oj..
Już dostal bana nic nie napisze u.......
 

Do góry Bottom