Sprzedam praktycznie całego xboksa na części

Razak

Użytkownik
Użytkownik
Witam,Mam do sprzedania:

Pad bezprzewodowy kupiony jako nowy w stanie jak nowy ma może z miesiąc był używany może z kilka h

Dysk Twardy 20 GB plomby wszytko jest stan idealny nic nie kopane kupiony jako nowy

Napęd Samsung MS25 z IEXTREME 1.6 w stanie bdb czyta bdb wszystkie płytki dobrze nagrane nie miałem płytki która by nie działała na pełnej prędkości w tym napędzie mam oczywiście do niego niezbędny oryginalny klucz na płytce który jest potrzebny aby zmienić napęd do innej konsoli,wraz z kablem zasilającym i do odczytu

Moduł do Xboksa w stanie bdb w 100% sprawny

Wentylator XCM bardzo potrzebny a nawet jest go mieć wskazane w starszych konsolach awaryjnych w stanie bdb w kolorze podświetlenia Niebieskim

Wentylator TALISMON w kolorze czerwonym stanie bdb ce****e go cichsza praca mniejszy pobór energii i podświetlenie w przeciwieństwie do oryginalnego od ms

Radiator do GPU I CPU do wersji tej najstarszej

Tunel do starej wersji

Obudowa cała razem z budą metalową w która montuje się płytę gówna naped itp bez hdmi stan db wraz z śrubami ale nie kompletnymi

Zasilacz ta stara wersja chyba 203W w stanie db w 100% sprawny

Płyta główna coś z nią nie tak odpala ale po kilku minutach wyskakuje błąd o przegrzaniu się stan kodu 0013 czyli do naprawy



Ceny do negocjacji proszę pisać SENSOWE propozycje kontakt:

Możliwość zrobienia aukcji na allegro

GG:5700543 często na niewidocznym i priv z profilu

Pozdrawiam
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
Nieaktualne do zamknięcia
 

Do góry Bottom