SPRZEDAM Samsung Galaxy S! Na gwarancji! Cały komplet!

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witajcie,

Tak jak w temacie, pod młotek idzie moje oczko w głowie, mianowicie Samsung Galaxy S. Stan techniczny jak i wizualny oceniam na bdb+. Nie piszę, że jest idealny bo takie są tylko z salonu. Telefon używany przez rok, noszony w gumowym ochraniaczu, który dołączam do zestawu, gwarancja Orange jest ważna jeszcze do 30.07.2013r. W telefonie wgrany jest Android 4.0.4 ICS by RemICS v1.3. Jedynym mankamentem jest folia na ekranie, którą pasowałoby wymienić (nową dołączam w zestawie). Telefon niestety ma simlocka w sieci Orange ale na życzenie kupującego istnieje możliwość bezpłatnego zdjęcia simlocka, który też nie powoduje utraty gwarancji (jednym dotknięciem ekranu można przywrócić tą blokadę).

Telefon sprzedaje tylko ze względu na to, że chcę kupić SGS2. Chciałbym aby telefon trafił w dobre ręce bo jest wzorowo utrzymany. Sprzedaję cały komplet tj. Telefon, bateria, pudełko, dowód zakupu, ładowarka, słuchawki. DODATKOWO DOŁĄCZAM KARTĘ MICRO SD O POJEMNOŚCI 4GB.

W razie życzenia kupującego istnieje możliwość zmiany softu na każdy dostępny na rynku na ten model telefonu.

Cena: nie podaję publicznie, chcę uniknąć hejtów i gimbazy (proszę też się nie bać tej ceny). Jeśli ktoś będzie poważnie zainteresowany to pofatyguje się, żeby zapytać. Jesteśmy ludźmi więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że się dogadamy.

Fotki: dla poważnie zainteresowanych.

Kontakt:

GG: 12430940
PW
lub w temacie

Telefon można oczywiście odebrać osobiście w miejscowości Wyszków 50km od Warszawy w stronę Białegostoku.
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
UP!
 

szybki999

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie podasz ceny to pytał się nie będę bo mi się nie chce.
Ogłoszenia bez ceny powinny lecieć do kosz.
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To nie mój problem, że Ci się nie chce.

Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru.
 

Do góry Bottom