Sprzedam XBOX LIVE GOLD 72H x 5sztuk Za 6zl!!!

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam do sprzedania pakiety po 5 sztuk KODÓW XBOX LIVE 72 h kody przedłużają ważność konta o 72 godziny!!!! (Co daje 72hx5 na xbox live)

Cena 5 SZT ZA JEDYNE 6 ZŁ!!!
(każdy kod ma 72h)


Alegro

http://allegro.pl/xbox-live-gold-72h-x-5sztuk-automat-i4114011852.html

Doładowanie do PLUS 5ZŁ - 2 KODY itd

Polecam też 72hx1szt za 1.30zl

http://allegro.pl/xbox-live-trial-72h-automat-i4118210875.html

1SZT PRZYCHODZI W CIĄGU KILKU MINUT AUTOMATEM, POZOSTAŁE 4 SZTUKI WYSYŁANE SĄ W GODZINACH OD 8.00 DO 22.00 MAXYMALNIE DO 3H.

KODY ZAKUPIONY PO 22.00 WYSYŁANY JEST NASTĘPNEGO DNIA RANO(TZN PIERWSZY PRZYCHODZI AUTOMATEM od razu po wpłacie RESZTE DOSYŁAM RANO)

Działają w 100% na wszystkich kontach PL/USA/EU i są w 100% legalne.

W przypadku płatnosci np na poczcie, przy wysłaniu na email turkus88552gmail.com zdjecia lub skanu potwierdzenia wpłaty wysyłam kody po odczytaniu e-maila.

Uwaga kody nie dają statusu Golda jak to inni piszą dają tylko opcje grania na multi.

Polecam GWARANCJA JAKOŚCI LUB ZWROT PIENIEDZY!!!!

Kod raz użyty nie podlega reklamacji!!!

Przed złożeniem reklamacji że kod nie doszedł mimo wpłaty na payu proszę się upewnić ze dostali Państwo email od payu "sprzedający otrzymał Twoją wpłatę"

W zwiazku z pytaniami o paypall, przyjmuje takie wpłaty przy zakupie powyżej 10 zł, oraz kupujacy musi mieć zweryfikowane konto paypall oraz allegro.

Jest to spowodowane nieciakawym wydarzeniem, gdzie przez nieuczciwego cwaniaka z powodu 1zł zablokowali mi konto paypall- więc tu prosze o wyrozumiałość:))W przypadku tej formy wpłaty prosze o kontakt na wyżej podane gg.

Chcesz zapłacić inna formą pisz na gg 43530582 zawsze można się dogadać.

Jezeli masz pytania również pisz na gg. Zapraszam
 

deloppl

Użytkownik
Użytkownik
Brał ktoś ? Nie powiem , jak na 48h x1 kosztuje 2zł a tu 5szt 72h za 6zł trochę dziwne .
 

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
Brał ktoś ? Nie powiem , jak na 48h x1 kosztuje 2zł a tu 5szt 72h za 6zł trochę dziwne .
Polecam profil konta allegro przejrzeć :)
 

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
Aktualne zapraszam.
 

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
Aktualne zapraszam.
 

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
Aktualne polecam zapraszam.
 

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
Aktualne polecam zapraszam.
 

Do góry Bottom